Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen krumplifánk recepteket...

Milyen krumplifánk recepteket ismertek, amik köretként jók sültek mellé?

Figyelt kérdés

Csak kipróbált receptek érdekelnek és csak olyanok, amiket köretként lehet fogyasztani és lehetöleg nem zsirosak.


Köszi elöre is a segitséget.



2013. febr. 16. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a krokett, amit köretként tudok ajánlani.


Ami krumplis-lángost szoktam készíteni, igaz, nem köretként, csak leves utáni nyomtatékként:

Főtt krumplit megtöröm, sóval, borssal, nyers tojással liszttel összegyúrom, és elnyújtom, kb. tenyérnyi darabokra szelem (van aki pohárral szaggatja kerekre) és bő forró zsírban kisütöm.


Ha meggyúrtad, és hosszú kolbászt formázol belőle, majd elszelve, mint a núdlit, csak kicsit vastagabbra hagyva, bepanírozod: liszt, tojás, zsemlemorzsa = krokett.

2013. febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nem krokettet, hanem kimondottan krumplifánkot keresek.
2013. febr. 16. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek szerint mások sem szoktak ilyesmit készíteni, nemcsak te, vagy én, különben már kaptál volna kipróbált receptet.

Nincs más lehetőséged, mint hogy a google-n levő valamelyiket kipróbálod te!

Tessék választani, és majd amikor más kér kipróbáltat, akkor már egyedül csak te leszel az, aki tud válaszolni.

Előtted a lehetőség!

2013. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de erre nem voltam kiváncsi - a google-t en is tudom használni. Ez az a válasz, amit jobb lett volna, ha nem irsz le, mert igencsak kötözködésnek lehet érteni.


Amiért IGY kérdeztem, az az, hogy nemrég valaki egy kérdésre azt ajánlotta kipróbált köretként. Ebböl azt gondoltam, hogy az illetö ismer ténylegesen egy jó receptet. Viszont a kérdést nem találom, ezért igy próbáltam volna megtudni. Remélhetöleg azért csak olvassa ezt a kérdést is.

2013. febr. 16. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!