Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A tojáspörkölt finom?

A tojáspörkölt finom?

Figyelt kérdés
Megéri kipróbálni vagy csak spórolós kajának jó?
2013. febr. 4. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:

" A tojáspörkölt finom? "


erre biztos,hogy lesz aki azt válaszolja : Igen ,finom.

és sokan meg nagyon jó elvannak nélküle is,

2013. febr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Finom. De csak akkor, ha rendes pörkölt módjára készítik, zsírban pirítva a hagymát, sóval, borssal, kevés lével, a végén bele házitejföllel vagy főzőtejszínnel.
2013. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Finom, és, ha a tojás árát veszed, nem is olyan spórolós. 10 tojásból szoktam. és valóban lényeg először egy tökéletes pörköltszaftot készíteni alá, majd abban óvatosan elkeverni a tojáscikekket.tejföl is mehet rá, ha valaki szereti.

köretnek rizs, vagy valami kifőtt tészta, és jól lehet vele lakni.

2013. febr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, finom! :)
2013. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is szeretem:

Igen apróra vágott (reszelt) vöröshagymát dinsztelek, itt valóban szükséges, hogy a hagymát födő alatt pici vízzel párold is meg, majd rá a törtpaprika, felengeded, só, bors. Tejfölbe szoktam egy kis lisztet, és akkor azt beleforralom. Amikor ezzel megvagyok, belerakom a felszelt főtt tojásokat, és egy kicsit rotyogtatok még rajta.

Imádom apró nokedlivel, de főtt tésztával is jó.

2013. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én Anyukám nem főtt tojásból csinálja a tojáspörköltet, hanem ráüti a pörköltlére a lágy tojást. És nokedlivel szoktuk enni.
2013. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!