Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy csináljam a bacon/be...

Hogy csináljam a bacon/be tekert répát? És a héjába sült krumplit ti hogy szoktátok készíteni?

Figyelt kérdés

A baconös répánál a répát kicsit főzzem meg előtte és csak utána tegyem a sütőbe??

Köszi!!!


2013. jan. 23. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
héjában sült krumpli:megszurkálom a nyers krumplit,egy alufoliára teszek egy kiskanal vajat,meg foghagyma port,betekerem a krumplit be a sütöbe.füszer vaj nélkül is lehet.a tekert répát is hasonloan kesziteném el,a répára a bacon,foliastul sütöbe,a végén szétnyitnám a foliát,es piritanak rajta.
2013. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

en ugy csinalom hogy megtisztitom a krumplit beleteszem egeszben 1 tepsibe ontok ra olajat vygy sziradekot ezzel az utobival finomabb,aztan tezsek ra zoldfuszert, epp amihez kedvem van.

a csoben sult zoldsegeknek meg az a titka hogy elobb picit le kell forrazni oket azaz blansirozni.

aztan tekerd be es susd meg.

2013. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Héjában sült krumpli gyorsan:


Megmosom, megszurkálom villával, jénai edénybe teszem, fóliával fedem le, azt is megszurkálom egy kicsit, és pár percig mikrózom!!! Kb. 5 perc alatt kész van :)


Ha van időm, akkor úgy, mint az előttem szólók.


Bár én a vajat, sót tálaláskor szoktam rátenni, mindenki ízlés szerint :)

2013. jan. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképen párold meg a az egész répát, mert a szalonna gyorsan sül, azalatt a répa nem puhulna meg.

akár egy kis zsirdékon is megpárolhatod, de kevés sós vízben is előfőzheted. nem kell késznek lennie, de kemény se legyen.

ekkor jöhet a baconba tekerés és a készresütés.

héjában sült krumplit fóliába csomagolva szoktam a sütőben sütni, de látom vannak gyorsabb módszerek is, egészen figyelemreméltóak :)

2013. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!