Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van egy liter bontott tejem a...

Van egy liter bontott tejem a hűtőben (kb 2 evőkanállal használtam belőle), félek, hogy megromlik, mit csináljak belőle?

Figyelt kérdés
Nem ihatom meg sajnos, mert tejcukorérzékeny vagyok és egyedül vagyok itthon. Desszert vagy főétel tipp is jöhet. Ha főétel akkor csirkéből, van még itthon tejszín, kukorica, hagyma és egy csomóféle fagyasztott zöldség. Esetleg valami rizottót lehet belőle csinálni? Előre is köszi!! :) A tejberizst, rizskochot nem szeretem, más ötlet jöhet. :)
2013. jan. 22. 19:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azért isszuk, mert a vérünkben van!

Már a "kalandozó magyarok" korában ittuk a lovak tejéből készült kumiszt, és egyéb állatok tejét is. Ugyanis akkor még nem voltak rostos üdítők és ásványi anyagokban telített különböző vizek. Így ezt hoztuk magunkkal, a génjeinkben van! A tiedben is ott van, csak te elnyomod. :)))

2013. jan. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Arrrr! Ez nagyon kalóz!


A gének, a gének.. a géééének angyaloook!

2013. jan. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

10-es!

Te milyen "másik állatról"beszélsz?!,,,mi Emberek vagyunk...

2013. jan. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
És gyakran ugrasz le a közértbe egy kis Mizo friss ANYATEJÉRT? O.o
2013. jan. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Azért, mert finom. :) Egyébként nem értem a logikádat, legtöbbünk ivott már anyatejet életében..
2013. jan. 23. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!