Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek ma ebédre? Meg...

Mit főzzek ma ebédre? Meg akarom lepni a szüleimet. Minden van itthon.

Figyelt kérdés

sok kajaalapanyagunk van,ez nem baj,csak otetem nincs.

multkor húsos tésztát sütöttem.

vmi ötlet?:) ami max 2 óra alatt megvan?

köszi előre:)


2013. jan. 18. 02:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádja a család nálunk a ,,rakott" palacsintát, kisütöd a palit (persze nem édes tésztájút :)), majd utána beletöltesz sajtos-tejfölös-mustáros-borsos-sonkás szószt (ezt kóstolgatni szoktam, mikor jó, csak úgy érzésre), batyuba hajtom, rá jó sok sajt, és be a sütőbe, amíg a sajt megpirul. Ha szeretitek a sós palacsintákat, de nem akarsz a hortobágyival vesződni, ez szuper szerintem. És ha több lesz a krém, mint amit beletöltesz, akkor mellé is locsolhatod.
2013. jan. 18. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi:) ez a szósz hogy keszul?:)

ment a zöld.

2013. jan. 18. 05:41
 3/7 anonim ***** válasza:
10%

Kedves elsö: TE kannibál vagy? "kisütöd a palit" Ilyet hogy lehet leirni? NEm veszed észre, hogy egész mást jelent, mint amit gondolsz? Inkább irnál rendesen ki minden szót, akkor értelmesebb lenne a válaszod.


A kérdésre: töltelékhez meg a hozzávalókat vágd össze, a sonkához add a többit kisebb adagokban hozzá és mindig keverd át, a füszerezéssel vigyázz, mert melegen erösebbek az izek. A tejföltöl nagyon el tud folyósodni, ezért ne sokat keverj bele.


Sok sikert.

2013. jan. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rakott krumpli,bolognai spagetti,rántott hús, rizses hús,

párolt zöldség valamilyen sült hússal, fasírt, krumplis galuska.

2013. jan. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első helyen nálam, a csirkepörkölt nokedlivel, ubi salival,

vagy: sült hús körettel, salival

persze lehet sütni mellé még valami palit, de önmagában a pali nem főétel, csak nasi!

2013. jan. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Jaj kedves második, hát te nem lehetsz ennyire véresen komoly, hogy ezen fennakadj! :D


Amúgy tudom, hogy már késő, bocsi, de azért leírom: Amit felsoroltam a mártáshoz, összekeverem egy tálban, és ennyi. Plusz egy kis só, azt kihagytam :) Azért mondtam, hogy érzésre és ránézésre, mert függ a palacsinták számától is, hogy mennyi alapanyagot veszel.

2013. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

A második vagyok, elnézést,de engem nagyon zavar az ilyen röviditgetés, föként ha félreérthetö.

Nekem nem magyar az anyanyelvem, csak idöközben megtanultam, de rengeteg bajom volt az ilyen szavakkal, mert szótárban nincs, megérteni csak úgy nem lehet, ha meg megkérdezem, akkor hülyének néznek...


A magyar szép nyelv LENNE, ha a magyarok nem csúfitanák el ilyen értelmetlen röviditésekkel, szócsavarásokkal.

2013. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!