Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért zavarja a szüleimet, ha...

Miért zavarja a szüleimet, ha itthon félmeztelenül vagyok?

Figyelt kérdés

Szeretek félmeztelenül lenni itthon, elég jól fűtött lakásban lakunk. A szüleim viszont amikor meglátnak, azonnal rámszólnak, hogy öltözzek már fel, mert nem illik így lenni. 17 éves fiú vagyok, rendszeresen járok sportolni, így még az sem, hogy esetleg visszataszító lenne a látvány. :D

Nem értem.


2011. dec. 10. 17:40
 1/7 Antimod ***** válasza:
32%
Engem is zavarna. Egyszerűen szerintem a kulturáltság egy foka, hogy társaságban felöltözünk (legalábbis ilyen társaságban... :D). Más kérdés, ha egyedül vagyok otthon és nagyon meleg van, én sem mindig öltözöm fel teljesen.
2011. dec. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Tartsd tiszteletben a kérésüket, amíg velük élsz! :D


29/F

2011. dec. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Mert ahelyett, hogy valami értelmessel töltenéd az idődet az izmaiddal vagy elfoglalva. Vegyél fel egy pólót és kész..


(a jobbik esetet feltételeztem, de ha a másik, Donald kacsa-szerű módon van rajtad ruha, akkor nem is kérdés miért mondják..)

2011. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Mert prűdek.
2011. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez még úgy beleférhet. Bár megértem szüleid álláspontját is, mivel drága jó édesanyám nyáron szintén félmeztelenül flangál. Hangsúlyozom, hogy nem bikiniben, max egy alsó van rajta. Elég kellemetlenül érint, hogy leülünk ebédelni ő meg ott...hát értitek. Amikor szólok neki, hogy legalább ebéd közben legyen szíves felöltözni mindig megsértődik.

Bár én úgy gondolom, hogy egy fiúnál belefér, ha nem ebéd közben van úgy :)

2011. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nyáron melegben ha van itthon valaki akkor csak alsógatyoban vagyok. Ha meg egyedül vagyok akkor tökmeztelen.
2012. jan. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem a nővéremet zavarja. Nem tudom mi a baja velem. Pedig nem is vagyok cúnya és még csak sörhasam sincs. Tök idegesít ha nyáron is rámszól, hogy öltözzek fel. Megértem a problémád.
2012. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!