Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik szaloncukor volt...

Melyik szaloncukor volt nálatok idén a No.1?

Figyelt kérdés
Volt amiben katasztrofálisan csalódtatokA kinézet/csomagolás is olyan fontos mint a jó íz vagy megelégedtetek a kegolcsóbbal?
2013. jan. 16. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:

A házi :)

Idén csak házi szaloncukor volt itthon, és mérföldekkel jobb, mint a bolti, igaz a bolti szebb :)

Egyébként ezen nem spórolunk, szamostól szoktuk venni, vagy egy csokiműhelyből rendeljük. Idén csináltuk először házilag, és jó lett, jövőre is lesz házi, több ízben, nagyobb mennyiségben :)

2013. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nálam a Bonbonetti vajkaramellása vitte a pálmát :)
2013. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Noname trüffel-krémes. Valami isteni finom volt. :)
2013. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bonbonetti kókuszos

noname-auchan-tejszínes-eper, diós-rumos fincsi volt, szép csomagolás, nyerő volt nagyon

2013. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nálunk a mákos Stühmer volt az abszolút favorit. Na meg a vajkaramellás Bonbonetti. :)
2013. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ajándékba kaptunk trüffeles szaloncukrot, az volt a legjobb. Ezen kívül noname kimérős gagyi szaloncukor volt, amivel nekem még nem lenne bajom csak nem a kedvenc ízeim voltak, úgyhogy most megszavazom a legrosszabbat: noname, kimérős, zselés szaloncukor. Fújj..:D
2013. jan. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Bonbonetti karamellásat én is vettem egy zacskoval plusz a tescoban kimerheto "angyalkás" sz.cukorbol 20dkg kokuszosat...az utobbibol még mindig van...

Tegnap meg vettem Szerncsi retro vajkaramellát (ünnepek után má szamomra is elfogadható az ára 600.-) és Szerencsi Gomboc artúr kedvence tejkrémmel töltött szcukor...de inkább bon bon .

Nem bánom hogy a tescoban akkor nem csábultam el a drága Szerencsi felè és "csak" bonbonettit vettem!nekem izre jobban bejött!

2013. jan. 17. 14:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Évek óta Milka feketeerdőset veszünk, és kimért tejkaramellásat.

Ez a tejkaramellás most annyira nem ízlett, de nem volt rossz.

2013. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!