Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel tudnám megcsinálni,...

Mivel tudnám megcsinálni, hogy összeálljon? SÜRGŐS

Figyelt kérdés

Csináltam sütés nélküli túróst, amibe kellett túró, porcukor, vaniliás cukor és kókusz reszelék.


Ebből kéne golyókat formáznom de egyszerűen nem áll össze, meg egy kicsit leves lett a porcukortól (minden alapanyag friss)


Betettem a hűtőbe.


Mivel tudnám elérni, hogy összeálljon és gyúrható legyen?


2013. jan. 8. 11:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
darált keksz, plusz vaj /margarin ami dermed is.
2013. jan. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kex nincs itthon így raktam bele margarint és elkevertem. Remélkem így jó lesz. Kb meddig kell így hűtőben lennie?
2013. jan. 8. 11:16
 3/19 anonim ***** válasza:
Látni fogod, ahogy keményedik a margarintól, és akkor esetleg már formázható is lesz. a nedvesség felszívására ( amit a túró engedett ) esetlen teaszűrőn átszitált kevés finom zsemlemorzsát is keverhetsz még közé. nem fog kiérződni.
2013. jan. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Még mindíg nem keménykedett meg pedig egy nagy kanál margarint tettem bele:(
2013. jan. 8. 12:00
 5/19 anonim ***** válasza:

légy is kicsit türelmes :) tedd be a hűtőbe, aztán csinálj egy órát valami mást. utána meglátod mire mész vele. attól is függ mennyi túróból készítetted, lehet, hogy kevés a kanálnyi margarin.

talán a receptedbe van valami hiba, mert ezek amiket leírtál magától sosem fognak összeállni.

de azért ne add fel várj még:) drukkolok Neked, ha ez számít valamit.

2013. jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
50 deka túró
2013. jan. 8. 12:04
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát ahhoz legalább egy fél kocka margarin kell, hogy összeálljon. persze ezzel arányosan a cukor is több kellene, hogy legyen, szóval kóstolni, hogy finom legyen.
2013. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy belerakod a margarint, nem kevered ki előzetesen krémesre, az nem nagyon fogja összetartani.Én a fagyóba tenném, s alkalmas időpontban próbálnám meg formázni.
2013. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Elegendő kókuszreszeléket tettél bele? Az elvileg összefogná.
2013. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
na tettem bele még margarint meg porcukrot meg kókuszt, kitettem az erkélyre mert ott hidegebb van.:)
2013. jan. 8. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!