Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Üveges lecsót (paprika,...

Üveges lecsót (paprika, paradicsom van benne) hogy kell elkészíteni, ha csak úgy, kenyérrel szeretnénk elfogyasztani?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Megmelegited és eszed
2013. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam egy kis hagymát dinsztelni alá, arra ráöntöm az üveget lecsót, felforrósítom, ütök rá tojást,azzal is átsütöm és Jó étvágyat!
2013. jan. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is dinsztelthagyma alá, úgy van valami lecsó íze, nem csak paradicsomszószos paprika. ettől kezdve, mint a friss lecsót, lehet kolbásszal, tojásaal dúsítani, friss kenyérrel fogyasztani.

de lehet úgy is kezdeni, hogy egy kis föstölt szalonnán megdinsztelni a hagymát...

2013. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó, jó, de még nincs benne semmi ízesítő. Az mi legyen?
2013. jan. 3. 14:18
 5/7 anonim ***** válasza:
1-2 szelet szalonnát kisütni, egy nagy fej hagymát a zsírjában megdinsztelni, mehet bele pár karika kolbász is, majd 1 kk pirospaprika, bele a lecsó és összefőzni, virsli is finom bele.
2013. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lecsóba nem szoktam són és őrölt paprikán kívül más fűszert tenni, ízesítő a jó kis házi füstölt szalonna és kolbász, esetleg füstölt virsli.
2013. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szalonnát, kolbászt már én is ajánlottam, van azokban annyi íz, hogy nem kell pluszba semmi sem. először kóstold meg magában, mert lehet, hogy olyan savanyú, hogy egy kis cukrot kell beletenni, hogy elfogadható legyen.

ez frissnél sem ritka, ha nagyon savanyú a paradicsom.

2013. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!