Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS! Muffin gondok?

SOS! Muffin gondok?

Figyelt kérdés

Légyszíves segítsetek! Nem vagyok egy ügyeleten, de tapasztalatlan vagyok a konyhában, és anyukámnak megígértem holnapra a muffint (az én időmből jobban kifér)!

a cukrot nem az olajhoz és a tojáshoz tettem, hanem a liszthez és a sütőporhoz, összeöntöttem, és most nagyon sűrű, a cukor nem olvadt el, - raktam hozzá még pár csepp olajat, meg kb 10 percig kevertem a robotgéppel

mit csináljak? várjak vele, vagy rakjak még hozzá olajat?

Légyszi segítsetek, ki nem önthetem :( - egyrészt drága is lenne, meg a hozzávalókból sincs itthon több



2012. dec. 23. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt csináltam,de én látok benne tejet is!!

A dió meg nem kötelező.Kicsit több liszt kell akkor.

És szoktam bele tenni 2 evőkanál lekvárt is,hogy ne száradjon ki hamar

2012. dec. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

akkor rakok hozzá tejet, összekeverem, imádkozom, hogy olvadjon a cukor, és rakok hozzá még egy kis lisztet?

én meggyes-csokisat csinálok - barinőtöl kapott recetp

Ja és köszi, hogy válaszoltál! :)

2012. dec. 23. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:

nem lesz semmi baj, a tésztában a cukor sütéskor elolvad.

a muffin sok mindent kibír:)nem kell több olaj, az nem oldja a cukrot, csak a hő.

2012. dec. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi
2012. dec. 23. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2012. dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:) hát az első adagot szilikonos sütőformába csináltam, hát jól beleragadt :) de nagyon frankó kókusz golyók lettek belőle,

a következő 3 adagot, hagyományos muffin tepsiben :) király lett, és még nem kaptam agyvérzést :) most perecet sütök, közben kész lett a hamis sportszeletem is, aztán valami keksz szalámi vagy mi a túró, vaníliakrém köralakú keksz felváltva - eddig életemben 2x csináltam muffint, és néhányszor piskótát,

reggelre kész leszek, akkor jöhet a reggeli, gyorsan az ebéd, a fa, és mire ideér a Jézuska kómában leszek, sejtettem, hogy nehéz a konyhai meló, valószínűleg azért minimalizáltam, de nem gondoltam, hogy ennyire

Mély tiszteletem minden háziasszonynak!

2012. dec. 23. 21:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj tök ügyes vagy!! Sok sikert, karácsonyig sok finomság lesz nálatok, úgy látom :D
2012. dec. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!