Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Húslevest csinálhatok, csak...

Húslevest csinálhatok, csak kacsnyakból?

Figyelt kérdés
Rántott csirkemell krumplipürével és majonézes krumplival, töltött káposzta, fanta szelet és halászlé a karácsonyi menü. Már bevásároltam mindent de lehet kéne főzni egy kis húslevest is, de viszont én már nem akarok újra boltba menni. Van itthon 1 kg kacsa nyak és arra vagyok kíváncsi, h abból tudok húslevest főzni ?
2012. dec. 23. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyne, méghozzá nagyon finomat!
2012. dec. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy tudsz. A nyaka bőrét (ha rajta van) szedd le, különben nagyon zsíros lesz a levesed szerintem.

Jól bezöldségelek répa, gyökér, fűszerek mindent amit szoktál bele.

Ha esetleg van egy kis karfiolod, vagy borsód, és azzal is megdobod, fincsi husi levesed lesz belőle.

2012. dec. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, csinálhatsz! :)
2012. dec. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na a nyakat megtisztítottam a kövértől, hideg vízbe raktam és kis lángon kezdtem el csinálni, raktam bele 1 fej vöröshagymát 2 gerizd foghagymát egész borsot egy kis zöldet és most várom h főjön, ha fő utána rakom bele a répát fehér répát karalábét. Fedővel vagy fedő nélkül főzzem?
2012. dec. 23. 15:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Én födő nélkül szoktam, szeretek belelátni, hogy mit csinál a húslevesem.
2012. dec. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mustafa33 ***** válasza:
nagyon finom, a kölykök kígyó levesnek becézik ☺, és oda vannak érte. veszekednek, nehogy kevesebb "kígyó" jusson majszolni mint a másiknak. Kicsit "zajosan" eszik, de öröm nézni. ☺
2012. dec. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez jó! Kígyóleves!

:))))

2012. dec. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!