Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A mézeskalácsot szeretném...

A mézeskalácsot szeretném dekorálni, mit ajánlanátok? Nekem nincs habzsákom stb!

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy 1 tojásfehérjét felverek, aztán fokozatosan hozzáadok olyan 15-20 dkg porcukrot a tojás nagyságától függően, ezzel tovább verem, 1-2 csepp citromlevet, vagy ecetet is csöppentek bele. Aztán fogok egy erősebb (fagyasztóba való) műanyag zacskót, egész kis lyukat vágok az egyik sarkán, belekanalazom a mázat és azzal díszítek.
2012. dec. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fagyasztós zacskót szoktam néha használni. Pár forint a boltban. Ebbe töltsd bele a cukros cumót, csavard össze a zacsi végét, és icipici lyukat vágj a végére. Ha színezni akarod, akkor sparban, tescoban vehetsz ételszínezéket hozzá: de vigyázz, mert nem kell túl sok belőle!
2012. dec. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, mi kaptunk Németországból egy doboz olyan mézeskalácsot, amit magunknak kell összeállítani házikónak. Ahhoz mellékeltek egy zacskó gumicukrot, meg apró, színes cukorkákat díszíteni. Elvileg tojásfehérjéből és porcukorból kell cukormázat készíteni, amivel lehet ragasztani, tehát nejlonba tölteni, pici lyukat rá és pöttyöket nyomni a háztetőre, aztán már lehet is felragasztani a cukorkákat.
2012. dec. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A porcukor zacsija tökéletes hozzá, évek óta azt használom !
2012. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!