Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Segítség, tönkrement a fagyasz...

Segítség, tönkrement a fagyasztóm, dobhatom ki a husit?

Figyelt kérdés
Vettem sajttal és sonkával töltött fagyasztott csirkemellet pár napja, és ma arra jöttem haza h tönkrement a fagyasztóm. a krumpli nem olvadt ki, de volt benne még hambihús, az teljesen, meg halrudak, az is teljesen kiolvadt. ez sajtos-sonkás csirkemell nem olvadt ki teljesen, még egész fagyos volt, és kitettem az erkélyre. megcsinálhatom még, vagy kuka?
2012. dec. 7. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Megcsinálhatod, de szerencsédre qrva hideg lesz a következő napokban.
2012. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát jó lenne ezeket most felhasználni mihamarabb(1-5 napon belül),mert ha kiengedett visszafagyasztani nem kéne.

Úgyhogy használd fel a napokban ezeket,vagy ajándékozd el,azzal a feltéttel amit elsőnek leírtam azaz mond el az ajándékozottnak hogy azonnal süsse ki mihamarabb.

Kidobni nem kell ezt feltétlenül.

2012. dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell kidobni, gyorsan csináld meg őket.
2012. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha csak ma olvadt ki, akkor süsd meg és megeheted.

A csirkét rakd az erkélyre, pár napot még kibír, de esetleg szomszédot nem tudsz megkérni?

2012. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma és holnap süss meg minden húsfélét. így sütve sima hűtőben eláll pár napig, de nem tovább.

a hambihúsból csinálj fasírtot, a halrudak hát nem tudom, hogy kiolvadva hogy sülnek meg, szerintem pép lesz belőlük, mert eláznak az olajban. az lehet, hogy cicakaja lesz.

az erkély sem megoldás, mert annyi mínusz nem lesz, mint a mélyhűtőben volt.

2012. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb fagyasztott étel visszafagyasztás után sem veszít állagából. Túl van parázva a dolog. Amiben nem áll a víz, kiteheted az erkélyre és szépen visszafagy. Ami meg gázos, azt edd meg.
2012. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!