Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen tortát süssek a páromnak?

Milyen tortát süssek a páromnak?

Figyelt kérdés

Párom elég válogatós, klasszikus gyümölcstortát kért szülinapjára, azaz piskótatálka tejszínhabos-pudingos krémmel, rá idénygyümölcsök, zselatin és tejszínhab.

[link]


De 20 vendégre ez a torta semmi. Hogy csinálhatnék nagyobbat, hisz adott a piskótaforma nagysága, és ebből emeletest se tudok csinálni?


2012. dec. 2. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

csinálj 2 ilyet

vagy egy ilyet hogy a párod kívánsága is teljesüljön, meg egy másfélét (pl. orosz, feketeerdő) hogy a vendégeknek is jusson

2012. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Baklava van neki külön ígérve, ami csak az övé lesz az a kedvence. Sajna elég kevés időm lesz ugyanis hétvégén is dolgozok tortaformám pedig csak 1 van, magyarul 1 óra hossza lenne minimum a 2 piskóta megsütése, aztán még sütni kéne sós süteményt is, valami egyszerűbb gyorsabb megoldás kéne.
2012. dec. 2. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:

vegyél 2-3 kész gyüm.tortapiskótát készen, aztán a puding, gyümölcs, zselé már ua. sok időt megspórolsz.

én ugyan magam nem vennék mert tényleg 20 perc alatt kész egy saját receptem szerinti, de a szükség nagy úr.

2012. dec. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem ennél sokkal olcsóbb receptem van, csak két tojásos

és 14 deka lisztes. a végeredmény egy könnyű piskóta,rá pudinggal (3 deci tejből ) és a dekoráció csak rajtunk múlik, kreativítás kérdése.

ma már minden gyümölcshöz hozzá lehet jutni télen-nyáron, vagyis a szezon sem szabhat határt.

én azért mégiscsak a kedvencét sütném, hadd dicsekedjen a vendégeknek a párja műveivel:)

2012. dec. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos 20 embernek így sem-úgy sem elég egy torta, ha rendes és nem óriás tortaformád van.


Én is két tortát javasolnék, vagy pl. hogyha szereti a másik lehet egyszerűbb pl. Tiramisu, az fél óra alatt megvan és isteni.

2012. dec. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!