Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sűrgös! Mennyi ideig süssem a...

Sűrgös! Mennyi ideig süssem a nyers, karikázott krumplit a sütőben? Van rajta hagyma, meg csirkecomb.

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 16:03
1 2
 1/19 Csivibaba ***** válasza:

Ameddig meg nem sül :-)

De tényleg! Vegyél ki egyet és kóstold meg! Ha úgy érzed, hogy még sülnie kéne, viszont a husi már megsült, akkor csak a krumplit tedd vissza, a húst vedd ki belőle.

2012. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de kb? 45 perce sül, fóliával a tetején. a krumpli sztem még nem jó, de szted a hús jó már?
2012. nov. 21. 16:13
 3/19 Csivibaba ***** válasza:
Vegyél ki egy húst, és vágj bele. Nem kell teljesen kettévágni, csak egy kicsit és akkor már látod, hogy milyen belül. Sajnos így nem tudom megmondani, hogy megsült-e már. De ha megnézed és nem jó, utána vissza tudod tenni :-)
2012. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A rakott krumplit nyersen, elöfözes nelkül teszem sütöbe, en 1 orat szanok igy a sülesre, de persze ellenörzöm, megsült-e.

Igen, a hus elöbb atsül, hagyma meg is feketülhet, kiszaradhat, ha nem tennel ra alufoliat. En legalabbis felezett hagymakat teszek igy a tepsibe, akkor viz kerül ala, igy jobb lesz a hagyma allaga.

2012. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
oksa, köszi szépen. nem igazán szoktam főzni, és ez most meglepetés lesz a barátnőmnek :)
2012. nov. 21. 16:19
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 1 óra kell fólia alatt a csirkének is, utána leveszed a fóliát és még kb fél óra.
2012. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek is!
2012. nov. 21. 16:25
 8/19 Csivibaba ***** válasza:
Te fiú vagy? Biztos fog örülni a barátnőd :-)
2012. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Csivibaba ***** válasza:
Ja... Igen, miután leveszed a fóliát, utána még kell sütni!
2012. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
az volnék :) én nem nagyon szoktam főzni, csak ritkán, de ő mindig nagyon finomakat csinál, és most szeretném meglepni mire hazaér :) remélem finom is lesz :)
2012. nov. 21. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!