Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Amit a menzán főznek makarónit...

Amit a menzán főznek makarónit, nem lehet tudni hogy lehet elkészíteni? Egyik se olyan finom mint az.

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

A menzán is szerintem ugyanazt a "bolti" minőséget használják, az íze csak azért lehet más, mert amikor valamiből többet készítünk, az általában egy kicsit másabb ízű, mintha csak néhány főnek, egy családnak való mennyiséget teszel a fazékba.

Szerintem.

2012. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Kérdezd meg nyugodtan a konyhás-nénit vagy szakácsot.
2012. nov. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már nem járok suliba, de nagyon hiányzik az az íz, de rég ettem:))
2012. nov. 7. 11:52
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Ez jó ötlet: Mondd neki, hogy azért kérdezed, mert olyan nagyon finom, és te is szeretnéd tudni úgy megcsinálni.

(Ha még nem is mond rá semmi konkrét választ, akkor is megjegyzi az arcod, attól kezdve minden finomságból dupla adagot fog neked a tányérodra mérni!) :))))

2012. nov. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A menzás kaja egy örök nosztalgia szerintem. hiába utáltuk akkor, mégis viszavágyunk rá, mert ez egy "korszakot" jelent.

kicsiben főzni sokkal finomabb, de erre csak később jön rá az ember. az anya főztje és a sajátunk -ha kezdetben kadozik is-mindden menzainál többet ér.

Persze mindig próbálkozni kell, hogy előbb-utóbb felülmúljuk a menzait.

2012. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Mit lehet azon szeretni amúgy?

Túlfőtt tészta, ízetlen kevés mártás és hús...

Otthon bármikor fényévekkel jobb bolognait főz az ember...

2012. nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bumbi02 ***** válasza:
100%

Bár nem a menzai receptje, hanem éttermi, de 400 emberes vacsorára, svédasztalra így készült:

- lepirították a sonkát, gombát olajon, és puff neki az 5 literes ketchup. + kevés fűszer (mivel a ketchup már fűszeres alapból)


Nagyjából menzán is hasonlóan készülhet, jobb esetben paradicsom sűrítménnyel húzzák fel, és nem ketchuppal.

2012. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Engem is sokáig furdalt a kíváncsiság, hogyan készítik a menzai makarónit. Aztán egyszer jól leégettem ittho a szószt... voálá!
2012. nov. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez jó!! :D:D
2012. nov. 13. 05:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!