Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szereted a halászlét?

Szereted a halászlét?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 10:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, de a rántott/sült halat (pl. kárász, harcsa, ponty) -igen
2012. okt. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Haldarabok nélkül tésztával megeszem, de csak akkor ha nem csípős. (nem szeretem a főtt halat, meg a csípőset nem tudja feldolgozni a szervezetem)
2012. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 doboszoli ***** válasza:

Ma 12:34

Igazad van, elvileg halászlét, lecsót, pörköltet mindenki tud főzni.

Pedig ez is mesterség...D)

2012. okt. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
:) Azért a tisztesség azt kívánja, hogy korrigáljam is magam kissé. Ettem már mások által készített kiváló halászlét is,sőt régebben, amikor még sokat voltunk úton az ország különböző tájain, sokszor betértünk halászcsárdákba, és mondhatom, nem egy volt, ahova többször is visszatértünk egy jó halászlére.
2012. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Utálom! Ez van, velem nem etették kis koromban, így nem eszem meg, még a szagától is rosszul vagyok! :D Természetesen a rántott és sült hal sem jöhet szóba soha! :D


F/21

2012. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy anyukám készíti!
2012. nov. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon szeretem! :)
2012. nov. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Yes!Mindig én csinálom,és kizárólag természetes alapanyagokból.Aki egyszer az enyémet megkóstolja,az mindíg megdicsért.A lényege,nem szabad a levének hígnak lennie,hanem olyan sűrűnek,mint a főzelék.Ezért nem kell bele még tészta sem.Ami jó,az jó csak érteni kell hozzá!
2012. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!