Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Házi hamburger vagy gyors...

Házi hamburger vagy gyors éttermi melyiket szereted?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

házi


Én magam csinálom a húst is bele,a szószt is


(párom azelőtt nagy mekirajongó volt,mióta az én hambimat kostolta,nem hajlandó más hambit enni)

2012. okt. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Mind2! :)
2012. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam már magam húst a hambiba, jó volt, de nekem nagyon nem jött be az egész sütögetős része. Fagyasztott húspogácsát is vette párszor, az jobban bejött. De ahányszor mi hamburgert eszünk... akkor már inkább megveszem valahol, annyi belefér.
2012. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Házit. A mekis és hasonlók borzasztóak, egészségtelenek, nem laktatóak és drágák. De vannak olyan büfék, ahol egész jó, finom és nagy hambikat adnak nem túl drágán, azokat szeretem.
2012. okt. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

Házit. Nagy ritkán eszünk csak gyorsétterembe. Hihetetlenül drága.


Én csak simán megpirítom a szeletelt párizsit, az megy a hambiba.

2012. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt. Igazából ez nálunk hangulatkérdés. Ha valami igazán tartalmas, házias ízűre vágyunk, akkor házi, ha meg megkívánjuk a mekis ízvilágot, akkor azt.

Amúgy én is magam csinálom a húspogácsát, még nem is próbáltam mirelittel.


A házit nagyon jól lehet variálni.

2012. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő. Két külön kategória, mi szeretjük a mekiset is nagyon, de olyat házilag készíteni lehetetlenség. És szeretjük azt is, amit én csinálok, mirelitből. Ez utóbbi nagy előnye, hogy azt teszek a hús mellé, amit épp kívánunk. Gombát, sajtot, szószt, szalonnát, tojást...
2012. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt. :)
2012. okt. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő. Momentán nagggyon kívánom a gyorséttermit...
2012. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

Mindkettőt szeretem,de ha választani kéne,akkor a Mc-i ez egyértelmű!:) Pont azért,mert házilag akárhogy próbálkozol nem lesz ugyan olyan és az egy ízvilág,amire tényleg ha rákap az ember,hiányolja...

Szóval Első,azért kíváncsi volnék a hambidra,de nem hinném hogy tudnál olyat tálalni,ami überelné a Mc-it!

Én is szoktam finomakat csinálni.

2012. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!