Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bögrés muffin receptet mondaná...

Bögrés muffin receptet mondanátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék új recepteket kipróbálni és a muffint szeretem

és épp ezért de nem ugy mérni hogy pl: 1 bögre liszt vagy ilyesmi hanem bögrében szeretném sütni hogy van-e egyátalán olyan recept??



2012. okt. 22. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
keress az 5 perces mikrós sütire, szerintem arra gondolsz.
2012. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

bögrés muffin én úgy kombináltam hogy lett mézes banános,almás fahájas, és rumos csokis izű...

Hozzávalók:

2 bögre liszt

1 csomag sütőpor

1 csomag vaníliás cukor

1 tojás

3/4 bögre olaj

1/2 bögre cukor

1 bögre tej

Elkészítés:

A száraz hozzávalókat összekeverem, majd hozzáadom a többi hozzávalót. Összekeverem, és kanállal belerakosgatom a formába. Előmelegített sütőben 20-25 perc alatt megsütöm. Bármilyen ízesítéssel variálható!

A bögre 2,5 dl-es. nekem ez a kedvencem ezért inkább ezt írom ebben még nem csalódtam:))

2012. okt. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


ez meg a másik kedvencem ez nem muffin de nagyon finom főleg ha egy kis csokit is be tördelsz de jó bele a faháj vagy egy e.kanál narancs lé ízfokozónak,de az alap recept is finom csak mi azt már unjuk igy fokozni szoktam

2012. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi bögrés sütit már csináltam sokszor csak érdekelt hogy van-e muffinba is.
2012. okt. 22. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdésednek egész más az értelme:) bögrés muffint én is tudok, de Te nem erre voltál kiváncsi, ha benm tévedek...
2012. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát utobbi tényleg nem lehet már követni a kérdezöt :s :-) se baj...XD
2012. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem bögrével szeretném adagolni mint már leirtam a kérdésnél is hanem bögrében betenni a sütőbe/mikróba :D
2012. okt. 23. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Drága szívem, ahogy a kuglóf is a formájától kuglóf, így a muffin is a formájától muffin.

Muffintésztát beöntöm egy nagy szögletes tepsibe, akkor az nem muffin.

Így nincs bögrés muffin, abban a formban, ahogy te gondolod. De a legegyszerűbb, ha a kedvenc muffintészta recepted hozzávalóit lecsökkented annyira, hogy beférjen egy bögrébe.

2012. nov. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!