Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szilveszterkor házibuliba...

Szilveszterkor házibuliba milyen sütit tálaljak?

Figyelt kérdés

Én leszek a házigazda, szeretnék valami mutatós és finom, lehetőleg sós sütit adni a vendégeknek.

Pizzás csigára és sajtos pogira gondoltam.

Elfogadok bármilyen tippet :)

Ami házibuliban jó lehet és mutatós.



2012. okt. 22. 12:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezeket a malacokat én is "csatasorba" állítom idén Szilveszterkor!
2012. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
6/11 Bocs az OFF-ért.Mi az a KUDLIK-SAJTOS?Keresem,de sehol nem találok receptet róla.
2012. okt. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

6. vagyok


Kedves Kérdező! Megengedsz nekem egy off-ot? Idemásolom a receptet:


Kudlik - sajtos

1 RAMA felolvasztva, 1 túró, 1 tejföl, kb. 2dkg élesztő, kevés porcukor, 1 tk. só, 2 tojássárgája, 50 dkg liszt


Nagyon gyenge, képlékeny tésztát kapunk. 1 cm vastagra nyújtjuk, reszelt sajttal megszórjuk, majd összehajtjuk. (lent - fent - jobb - bal). Ezt 20 percenként megismételjük, még háromszor. Arra a húsz percre hideg helyre tesszük.

Végül 2-2,5 cm vastagra nyújtjuk, tojással megkenjük, sajttal megszórjuk, szaggatjuk pogácsa vagy stangli formára.

2012. okt. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 bratzillaz válasza:
Szerintem jöhet valami rákos finomság,cola,málna szörp
2012. dec. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!