Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti milyen étolajat használok...

Ti milyen étolajat használok sütéshez?

Figyelt kérdés
Ti milyen étolajat használtok és szerintetek melyik a legjobb ?

2012. okt. 21. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Napraforgó olajban sütöm a rántott húst, vagy a krumplit.

Kár lenne ehhez a drága oliva olajat pazarolni.

2012. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kókuszzsírt, házi csirkezsírt használok, egészségesebb mint a hidrogénezett növényi olaj, és azt vettem észre később is éhezik meg tőle az ember. Kalóriaértékük közt sincs nagy különbség. Salátákra extraszűz olívaolajat teszek, amit nem szabad sütésre használni, mert megég(csak azért írtam le mert sokan nem tudják).
2012. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"mint a hidrogénezett növényi olaj"


Milyen hidrogénezett növényi olajról beszélsz? Az nem olaj hanem növényi zsír már!A napraforgó olajat fínomítják! Tudod milyen pocsék íze van a tisztítatlan napraforgóolajnak?

2012. okt. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Napraforgó olajat használunk a sütéshez.
2012. okt. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vénusz, vagy a Sparos napraforgót, a többinél érzek valami rossz szagot, vagy ízt, ennél a kettőnél nem.
2012. okt. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Nálunk csak a sütött disznózsír a nyerő, kivétel egy-két kaja, amibe olívaolajat.
2012. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!