Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valami egyszerű finom vacsiötlet?

Valami egyszerű finom vacsiötlet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Prézlis karfiol tejföllel.
2012. okt. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Krumplikrokett, krumplifasírt.
2012. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meleg szendó, bundás kenyér, sima szendvics,
2012. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,h laktató legyen. Ettől a fizikai munkát végző párom éhenhal:(
2012. okt. 16. 14:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rakott krumpli, tepsis sült burgonya tojáslepénnyel, savanyúsággal.
2012. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Penszy ***** válasza:
100%
paradicsomos káposzta,sült kolbásszal
2012. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Ha nagyon éhes a család, akkor vagy:

- csirketortát csinálok rizzsel, hasábbal

( ezt úgy hogy a csirkemellet vékonyra felszelem, kicsit kiklopfolom, tojásba és reszelt sajt-és füstöltsajtba bepanírozom, egy mély jénai tálba bacon rakok úgy hogy a szélei kilógjanak, beleteszem a sajtba forgatott hús szeleteket, és amikor az összeset beleraktam, a bacont ráhajtom) Így megy be a 200 fokos sütőbe egy jó órára-másfél órára.

Isteni finom és egyszerű is elkészíteni. A családom megveszik érte.


Vagy: tonhalas tésztát

( kagylótésztát kifőzök. 2 doboz aprított tonhalkonzerv, 1 nagyobb doboz paradicsompüré, 1 negyed citrom leve,2 db vöröshagyma,3-4 gerezd fokhagyma,2 evőkanál ketchup, só, bors, oregánó, kakukkfű -ezeket jól összefőzöm és a tésztával összekeverem. Még szoktam sajtot reszelni a tetejére) Ez is nagy kedvenc.


vagy: ha van pl. vasárnapi maradék tejfölös hús, akkor a húst le szoktam darálni, pépesíteni, a szaftot pedig besűríteni. palacsintákat sütök. Betöltöm a pépes hússal, merek rá a szaftból és kész a hortobágyi húsos palacsinta.


vagy: kemencés lángost

( 1/2 kg liszt, 5 dkg élesztő, 3 dl tej, 1,5 dl olaj, 1 ek. só - ezt megkelesztem, megsütöm, rárakok fokhagymás tejfölt, erre apró kockára vágott és pirított szalonnát, lilahagymát, egy kis reszelt sajot- és újra be a sütőbe míg a sajt szépen rá nem pirul.

2012. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát végül paradicsomos pesto-s tészta volt a vacsi, de utolsó a receptjeid nagyon jók, el is mentem magamnak. Még annyi kérdésem lenne hol és mennyiért és milyen tonhal konzervet veszel?
2012. okt. 17. 08:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!