Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ugye, nem csak én utálok főzni?!?

Ugye, nem csak én utálok főzni?!?

Figyelt kérdés
(Süteményt sütni annál inkább szeretek!)

2012. szept. 16. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem a legtöbben szeretnek fözni, ha te utálod, akkor azért, mert nem tudsz.
2012. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
én szeretek főzni,néha nem esik jól,de akkor is megcsinálom:) Inkább az utána való mosogatás maradhatna el :D
2012. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám sem szeret különösebben (bár azt nem mondanám, hogy utál... remélem), neki nyűg. Nekem szórakozás, ezért szívesen átvállalom tőle ezt a munkát, ha megtehetem.
2012. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 doboszoli ***** válasza:
74%

Bizonyára vannak még ilyenek, sőt, van aki kapálni, vasalni, stb. nem szeret.

A magam részéről a főzést alkotásnak élem meg, és minden "rá pazarolt" percért kárpótol a kosztosok elégedett pillantása, a tisztára törölt tányér.

De, nem vagyunk egyformák. (szerencsére)

2012. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%

Az útálat relatív érzés.majd, ha már sokat és, nem utálattal főzöl, rákapsz a sikerélmény ízére, akkor majd önként és dalolva vállalod.

A süti sütés is nagyszerű dolog, ott már kell, hogy kapj egy kis indíttatást a siker ízéből.

Hidd el, hogy a főzésben is meg lehet találni azt a jóleső érzést, hogy, most alkottam valamit.

Ezt az érzés, még a rutin sem tudja elvenni az embertől.

Szóval is és tettel is, állj neki pár dolog főzéséhez, és majd magad is rájössz, hogy nem is útálod.

2012. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mikor hogy: van amikor kifejezetten élvezem, máskor csak úgy rutinból összeütök valamit, mert éhes vagyok, ma nem voltam feldobva attól, hogy kb. 2 órát talpaltam a konyhába, és kb. 10 perc alatt eltűnt volna az egész, ha nem főzök annyit, hogy maradjon másik napra is. És ráadásul az a rengeteg mosatlan!!!! Szóval e tekintetben ma nem voltam elememben. (Frankfurti leves, sült csirke, petrezselymes krumplival, pari-salival)
2012. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Én sem szeretek főzni, pedig tudok, a család és a barátok szerint nem is akárhogyan. Nekem teher, főleg hétközben munka után. Szerencsére a férjem és a gyerekeim a kezem alá dolgoznak. Akkor még szerettem csinálni amikor tanultam a dolgokat. Minden jól sikerült fogás sikerélmény volt, büszke voltam magamra. Ma már rutinból csinálom és próbálom a lehető legrövidebb idő alatt letudni. Ráadásul utána még a konyhát is rendbe kell tenni brrr
2012. szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én is csak a mosogatást utálom utána, habár néha nyűgnek érzem a főzést is. főleg akkor, ha szegényes az alapanyag, és gondolkozni kell, hogy na akkor most mit is csináljon az ember.
2012. szept. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én azért utálok mert nem tudok. kegyetlen béna vagyok, még akkor is elrontok mindet, ha pontosan nézem ki a receptet, egy gramm tévedés sincsen... :D nemsokára kirpóbálom majd a sütési tudományomat is :D gondolom az is hasonlóképp kotvány lesz :D
2012. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne légy kishitű:) a pozitív hozzáállás fél siker.ha elsőre nem, majd sikerül harmadszorra :))

Ismétlés a tudás atyja.az atya körül egy csomó kukta lábatlankodik, mégis lehetséges, hogy kiváló cukrászok, séfek lesznek belőlük.

2012. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!