Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol találok olyan sütireceptet...

Hol találok olyan sütireceptet, amelyben aszaltgyümölcsök és magvak vannak, de nem kell hozzá liszt és tojás?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ajánlották, hogy a zabpelyhet főzzem meg, ízesítsem ízlésem szerint, terítsem bele egy tepsibe, süssem meg, nagyon finom, emellett nagyon jól lehet szeletelni sütiként.

Az ízesítés persze méz, és amiket te is írtál. Ezen kívül még fantáziakérdése, de legalábbis hasonlókkal. Befőtt, friss gyümölcs, fahéj...

2012. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nosaltyn tudsz aszerint keresni, hogy mi van, és mi nincs otthon. Kipróbáltam, írd be, hogy van "aszalt gyümölcsök", és nincs "liszt", "tojás". Kidobott jópár receptet. :)
2012. szept. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja a link: [link] :)
2012. szept. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem csinálj ilyet! A recept ír bele egy kis lisztet, de én sose teszek bele, és mindig tökéletes lesz. Ebbe nyugodtan tehetsz bármilyen magvat és aszaltgyümölcsöt, én néha gumicukrot is teszek bele :P

Nagyon finom és egyszerű! :)

2012. szept. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségeket!
2012. okt. 2. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!