Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SPAR-ban kapható, pácolt...

SPAR-ban kapható, pácolt pulykamellszeleteket hogyan kell kisütni?

Figyelt kérdés

Az van ráírva, hogy steak. De én azt hittem, hogy a steak az marhahús. Szóval, ha ez nekik steak, az azt jelenti, hogy sütőben kell sütni? Serpenyőben nem lehet?

Egy szeletet kisütöttem olajban, kb. 15 percig sütöttem, és az egyik oldala megégett.


2012. szept. 11. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Grill sütőben próbálkozz inkább, vagy grill serpenyőben egy pici olajjal. És nem kell olyan sokáig sütni, mert nem csak megég, de ki is szárad.
2012. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A steak szeletet jelent, lehet akármilyen húsból, valamivel vastagabb, mint , amit mi szeletnek hívunk.

serpenyőben is meg lehet sütni, de hirtelen kell, mindegyik oldalát csak néhány percig, nem bő olajban.

a belsejének szaftosnak kell maradni.

Gondolom már mindegy, valahogy csak elfogyott.

2012. szept. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem fogyott el, még van egy adag :)

Ma betettem egy serpenyőbe kevés olajjal, és be a grillsütőbe pár percre. Így csak a széle égett meg egy kicsit.

2012. szept. 12. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!