Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti milyen ennivalókat készíten...

Ti milyen ennivalókat készítenétek az útra?

Figyelt kérdés

4 napot megyünk kirándulni a Mátrába két kisgyerekkel 2 és 4 évessel( a szálláson van konyha de nem nagyon szeretnénk főzöcskézni max.csak melegíteni. Ti milyen ételeket készítenétek itthon amit eltudnék vinni magunkkal és ott csak meg kéne melegíteni.

Köszi



2012. aug. 21. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sült tarja saját zsírjában, lábasban, egybesült fasírt, kenyérrel, uborkával, pörkölt fagyasztva, kiolvad, csak tésztát kell főzni, egyszer pedig vendéglőben
2012. aug. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, én is ilyenekre gondoltam. Csak gondoltam megkérdem más mit vinne. :)
2012. aug. 21. 07:44
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Rántani való husit bepanírozod + akármilyen tökfélét is bepanírozol. Fémtálcára rakod egyesével, és lefagyasztod. Utána mehet a zacsiba, ott csak sütnöd kell + köret hozzá.
2012. aug. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tésztát kifőznék pl kagylótészta ahhoz pörkölt

rizst megfőznék ahhoz lesütött karaj

lesütött csirkemáj, karaj, csirkemell ahhoz jó a kenyér és egy üveg savanyúság

káposztástészta

kalács, kakaós, fahájas minicsiga, linzer, hókifli, teasti, pogácsa, perec eláll több napra akár reggelinek is egy doboz tartós tej, 4-en megisszátok, hozzá lehet vinni kis üveg lekvárt vagy maci mézet

száraz szalámi, kolbászok, májkrém, tonhalkonzerv jó vacsorának, hozzá paprika az eláll

gyümölcsnek alma, banán, szilva, dinnye

meg is van a 4 nap:)

2012. aug. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először is megérdeklődném, hogy a szálláshelyen van-e fagyasztó kapacítás. a legtöbb helyen a szobában van egy kis hűtő fagyasztó nélkül. szóval ezek ismeretében kezdeném a lefagyasztott ételek elkészítését.

ha nincs fagyasztási lehetőség, egy napra valót akkor is érdemes fagyosan elvinni, az másnapra még jó, ha kienged.pl egy adag pörkölt, vagy paradicsomos húsgombóc.

sültek a saját zsírjukban több napot is kibírnak normál hűtőben, persze, jégakkuk között szállítva.

köreteket tényleg nem nagy fáradság a helyi konyhában fél óra alatt elkészíteni.egy gyors friss saláta sem sok idő, de esetleg lehet vinni üvegben nyári vegyes savanyút.

egyebeket én nem vinnék, mert mindenhol vannak marketek, ahol ugyanannyiért megvehetünk mindent , mint otthon.

2012. aug. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagymás husi
2012. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat!


:)

2012. aug. 21. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!