Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » E mellé készítenétek még...

E mellé készítenétek még valami köretet?

Figyelt kérdés

Ezt készítem ebédre, csak nem tudom, elég önmagában? Elég sok zöldség van benne, meg én teszek még hozzá gombát is. Leves most nem lesz, de ha van jó ötletetek, még lehet, hogy készül az is. :) Köret külön kell valami szerintetek, és ha igen, mi?


[link]


2012. jún. 27. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát belekockázhatsz pár burgonyagerezdet és akkor egybesül meg akkor nem kell külön hozzá köret. De akár rizst is csinálhatsz mellé,illik a zöldségekhez.

De nem fontos,de én csinálnék hozzá:)

2012. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó mondjuk most nincs az az őrült meleg, de egy kis gyümileves bármikor jól tud esni hidegen-langyosan-melegen. És én köretnek még egy kis nagyobb kockákra vágott főtt krumplit, forró olajban kisütnék mellé, úgy sokkal finomabb mint simán sütni, és szerintem ehhez illene is!
2012. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez így túl zöldséges és savanyú lenne, mindenképpen csinálnék valami köretet mellé, ami tompítja a savasságot.

egy kis natúr rizst, vagy bármilyen krumpliköretet. akár sült, akár püré, de valami kellene mellé.

2012. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha én késziteném, vágnék közé krumkplit is, és akkor tényleg nem kell köret. De igy nekem kellene valami, ami "felszivja" a levét. Még a nokedlit is el tudom képzelni.
2012. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A sült krumpli és a krumplipüré közt vívódtam, és a sült krumpli nyert :) Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 27. 14:03
 6/7 doboszoli ***** válasza:
Számomra ez az étel köretért kiált, a szaft miatt.
2012. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én rizzsel vagy petrezselymes krumplival enném

elé paradicsomleves, gyümölcsleves, zöldséges levesek

2012. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!