Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnátok nekem olyan ételeket,...

Írnátok nekem olyan ételeket, amit könnyen el lehet készíteni, és nem hizlalnak, de laktatóak?

Figyelt kérdés

Húsosak is, saláták, mindenféle.

Köszi.:)


2009. júl. 22. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Roston sült cs.mell, görögsalival, vagy, a legegyszerűbb, veszel zacskós salátakeveréket meg valami finom saláta öntetet, meg kész grillcsirkét, vagy cs.mellet, meg valamilyen villámpácot (Knorrnak vannak ilyen villámpácai, nagyon finomak)


Az Uncle Ben's mártások is finomak, ahhoz is csak csmell kell meg rizs, szerintem azok sem hízlalnak.

2009. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
uncle bens, salátaszósz stb mind cukros, szóval ne vedd meg, és tele van mű dolgokkal. de a saláta gyors és egyszerű, variálhatod ahogy akarod. tehetsz bele mindenféle zöldséget(vagy ahogy előttem szóló írta, a vegyessali is jó amit megveszel felvágva zacskóstul), tehetsz bele soványsajtot, csinálj rá valami joghurtos öntetet, vagy csak öntsd nyakon olívával. szórd meg szezámmaggal, ha szereted. süthetsz húsokat, előtte bepácolhatod. nagyon egyszerű pl a sajtos tejfölös brokkoli(vagy bármi más zöldséggel is jó). brokkoli megfőz vegetás vízben, jénaiba beleborít, esetleg sülthúst tegyél még bele, megöntöz tejföllel, ráreszelsz sajtot, és bevágod a sütőbe. krémlevesek sem bonyolultak, nekem a kedvencem a brokkoli ill a cukkínikrémleves. Párolt curry-s répa is finom sülthússal. Zöldfűszeres töltött gomba is gxyors és egyszerű, mustármártással. szal van sok jó kaja:)
2009. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
2. vagyok. mindmegette.hu oldalt lesd meg. beírod a hozzávalókat, amikből akarsz csinálni kaját, és kidob rá receptet. de kereshetsz ABC szerint is stb...
2009. júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyél meg 2 kg gyümölcsöt! :)
2009. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!