Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » HOGYAN LEHET MEGCSINALNI,...

Miron kérdése:

HOGYAN LEHET MEGCSINALNI, HOGY A SUTNIVALO HAZIKOLBAZS SZAFTOS LEGYEN?

Figyelt kérdés
MEGCSINALTAM A HAZIKOLBASZT,ES NAGYON SZARAZ LETT.

#sütés #darálthús #Hazikolbasz #husarany keveres #szaftos kolbasz.
2012. aug. 15. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

HÁT EZ CIKI.

AMÚGY MI A FAXÉRT KELL NAGYBETŰVEL ORDÍTANI? FÉLSZ TÁN EGYEDÜL?

2012. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szoondiii válasza:
mennyi zsírt raktál bele?
2012. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Tudod,en nekem is ez volt a bajom,szaraz lett a kolbasz,de ha kifozol,es ledaralva beleteszel egy kis zsirszalonnat,tuti jo lesz!
2012. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sokáig sütötted, és kiszáradt. Én is jártam már így, ha együtt sütöm a hurkával, akkor a kolbászt mindig hamarabb kiveszem. Zsírt nem teszek alá sosem, jön abból úgyis elég.
2012. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
66%
Elso valaszolo! Nem az volt a kerdes,hogy kis-vagy nagybetuvel ir-e a kerdezo! Nem tudsz olvasni?
2012. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Helló bejby, de nem tanultátok, hogy nagy betűvel írni illetlenség?
2012. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
én szoktam alá tenni fél dl vizet,es egy evökanal zsirt,letakarom foliával az alatt sütögetem,igy nem lesz nekem soha száraz,és szét sem reped,fél ora mulma atforditom ovatosan a masik oldalara,kb 10-15 perc mulva a folia le,még tiz perc es szaftos marad,(persze nem magas höfokon sütöm)
2012. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó válasz a jó megoldás, egy kis víz, fólia, félidőben megfordítás. szúrkálni nem szabad, maradjon benne az értékes zsír, amitől nem szárad ki.
2012. aug. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 doboszoli ***** válasza:
Egyetértek.
2012. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha jol ertem nem a sutessel van a baj,hanem az osszeállitással!Ha szaraz a hus,hiaba ont ala akar mennyi vizet,meg foliazza le ne fog szaftos lenni!!!Ennyi!!
2012. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!