Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 1 kg krumplim van. Szerintetek...

1 kg krumplim van. Szerintetek mit főzzek belőle? Nem gond, ha kell még vennem hozzá vmit.

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 20:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Krumplistészta, krumplileves vagy főzelék, parasztreggeli, nudli, szilvásgombóc, töltött burgonya, csipsz, krumplis rétes, pogácsa, pizza, lángos.....
2012. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a rakott krumplit nagyon szeretem. De hány emberre?
2012. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Görög rakott krumpli! Szerintem isteni finom. Kell hozzá csirkemell,zöldségek, sajt, és van hozzá külön alap,a márkáját sajnos nem tudom, de próbáld ki,ha gondolod,finom,laktató!

vagy csinálhatod azt,hogy meghámozod,lereszeled a krumplit,fűszerezed, tojással összedolgozod,és ebbe forgatod a csirkemellet,karajt. vagyis pontosabban egy halmot az olajba teszel,erre kerül a csirke még mielőtt sülni kezd,és ennek a tetejére még egy kis halom krumplis cucc. összesül,és olyan,mintha ez lenne a bundája.

vagy krumplis pogácsa...szintén nagyon finom! :D

2012. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
tócsni, paprikáskrumpli, töltött krumpli, tepsis krumpli, krumplifőzelék,
2012. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%

Sült krumpli rántott hússal(karaj),paradicsom szósszal(Nekünk ez a vasárnapi második szokott lenni)

Krumplisaláta: Főtt krumpli,tejföl(1nagy pohár),tojás(1),hagyma(2közepes fej),ecet,só bors(ízlés szerint)

Rétegekre rakjuk ezeket.

Krumplis tészta: Kocka alakú tésztát kifőzzük,kockára vágott krumpli megfőzöd sós vízbe megpirítod a hagymát,hozzá só bors törött paprika,belekevered a tésztát,krumplit és salátával tálalod

Krumpli paprikás nokedlival(ezt szerintem ismered) Csak ennyi jutott eszembe! Jó étvágyat! 13/L

2012. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem csináld meg krumplipürének, aztán vegyél hozzá egy kiló csirkét és süsd meg.
2012. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Csinálj tejszínes krumplit!


Vékonyra felkarikázod a nyers krumplit, sózod, esetleg megszórod egy kis borsikafűvel vagy oreganoval, és leöntöd egy csomag tejszínnel. De 1 kg krumpli lehet, hogy többet is felvesz. Beteszed az előmelegített sütőbe, és megsütöd! Nagyon finom, és egyszerű! És ha van kedvem, közédarabolok egy gerezd fokhagymát is! Jó főzöcskézést!

2012. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Tócsni,nudli lekvárral,szilvás gombóc,krumplis tészta
2012. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
sült krumpli vagy főtt vagy krumplipüré és vmi hús...
2012. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 csak1csajszi ***** válasza:
100%
Paprikáskrumpli
2012. júl. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!