Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tojásos nokedlihez mit lehet...

Tojásos nokedlihez mit lehet készíteni? Esetleg levest szoktatok hozzá vagy csak magába eszitek?

Figyelt kérdés
Tojásos nokedlit szeretnék ma csinálni.Eddig simán magába ettük ubisalátával,de eszembe jutott h az étteremben is szoktak hozzá adni valamit ha jól emlékszem valami húsfélét de nem vok benne biztos.Esetleg ehhez megy valami leves féle?
2012. júl. 26. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Húsfélét nem szoktak adni hozzá. (Nem a kínai tojásos rizzsel kevered? Mert az tényleg köret.)

Mi is uborkasalátával esszük.

Levest nyugodtan ehettek hozzá, én húslevest szoktam, mivel a nokedlin nincs hús.

2012. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem keverem azt hiszem mert egyszer rendeltünk étteremből és a férjem ezt rendelt,de adtak hozzá valami húsfélét csak nem ugrik be hogy mit.
2012. júl. 26. 09:20
 3/10 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszod!!
2012. júl. 26. 09:20
 4/10 anonim ***** válasza:

nyugodtan mehet elé egy paradicsomleves pl.

én a tojásos nokit mindig úgy szoktam feldobni, hogy először egy kis húsos szalonnát sütök ki a lábasban (amiben majd készre csinálom ), ezen még megdinsztelek egy közepes, finomra vágott hagymát. erre teszek 20-25 deka vékonyra szeletelt gombát, amit megpárolok, majd az egész ragut zsírjára sütöm.

az elkészült leöblített nokedlit erre szedem rá, jól átkeverm, és mehet rá a tetszés szerinti mennyiségű felvert tojás.

tavasszal fejes salátával, ilyenkor nyári vegyes salátával, vagy kovászos uborkával szeretjük.

így nagyon ízletessé tehetjük, a sima tojásos nokedlit.

2012. júl. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Lehet h megtaláltam az étterem lapján amit rendelt anno-

Szerzetesek választása (Natúr bélszín tarjás, vargányás, májas raguval; tojásos galuskával ajánljuk)

2012. júl. 26. 09:32
 6/10 A kérdező kommentje:
Na de én ezt nem tudom megcsinálni úgy hogy marad "natúrba" :(
2012. júl. 26. 09:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi sóskát szoktunk enni hozzá. :D

Vagy ecetes salit.

2012. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én mindig ecetes fejessalátával eszem,mással el se tudom képzelni:)
2012. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

elé mehet egy májgombócleves, raguleves, becsináltleves

mi paradicsom, ecetes fejessalival, uborkasalátával szoktuk enni

2012. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi fejes salátával szoktuk enni.
2012. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!