Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ami -20 fokon le van fagyasztv...

Ami -20 fokon le van fagyasztva hús az is megromlik? A csomagoláson csak olyan dátum van ami 0 - +5 fokon van tárolva

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb a fagyasztott élelmiszer is megromlik. A fagyasztás növeli a felhasználhatósági idejét, nem megállítja az időt :D

De mikori a hús?

2012. júl. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
elég régi pont 1 éves. de már kidobtam :)
2012. júl. 24. 10:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Annyi idő alatt szerintem még nem romlik meg, főleg ha vásárlás után rögtön lefagyasztottad, de 2 év után már nem enném.
2012. júl. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Én már vettem ki egyéves húst,de nem volt semmi baja.
2012. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
én is találtam már a fagyasztóban egy éves húst, semmi baja nem volt.persze most már ügyesebben logisztikázok, előbbre teszem a régebbi dolgokat, hogy azok kerüljenek előbb ki a fagyóból.
2012. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fagyókhoz adnak listát, mit meddig tárolhatsz fagyasztva. Hosszab idő alat sem romlik, de egy idő után a zsírok kezdenek avasodni. Nálam is vannak ott felejtett dolgok. Olvasztás után, ha érzem az avasodást, akkor nem, de különben irány a fazék, akkor is ha másfél éves.:))))
2012. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nna megint itt a lepontozóbrigád. Ők csak frisshúson nőttek föl. mily szerencsések...
2012. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1 éves fagyasztott húsnak, ha közben nem volt (pl leolvasztás miatt) kiengedve biztosan semmi baja nem volt.

Hatalmas pazarlás volt amit csináltál, semmi más.

2012. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem romlik meg, tehát beteg nem leszel töle, de elöfordulhat, hogy az ize megváltozik, és nem olyan finom.
2012. júl. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!