Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol lehetne túladni rajta?...

Hol lehetne túladni rajta? (edénykészlet) többi lent

Figyelt kérdés
nyertem egy igen márkás drága edénykészletet.mivel férfi vagyok nem főzök stb.de ha akarnék sem ilyen méreg drága edényekben kezdeném.hol lehetne viszonylag normál áron tuladni rajta?bontatlan állapotu ráadásul több évtized garancia van rajta.neten már hirdettem de nem sikerült megtalálni a szerintem elég szűk vevőkört.
2012. júl. 21. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha beütöd a márkát a googl-ba, akkor valószínű kidob kismillió garnitúra edénykészletet.

Rakd fel a linket ide, melyikről van szó, és kb. mennyit szeretnél érte kapni.

Talán akkor hamarabb lenne rá érdeklődő, mint az eddigi információk alapján.

2012. júl. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
swisshome z line premium 16 darabos edénykészlet.jó lenne olyan 300ezer körül ez is baráti ár mivel többért is láttam. és én is nagyobb értékűként kaptam.
2012. júl. 21. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:
szia sok helyen 100000 alatt van,és teljesen mindegy,hogy használtad,vagy nem,de ezt a pénzt nem hiszem,hogy megkapod érte.Volt szerencsém járni olyan üzletben,ahol ilyet forgalmaznak,de ott sem került ennyibe.Ne is próbálkozz,senkinek sincs Magyarországon annyi pénze,hogy ennyit kiadjon egy készletért,főleg nem úgy,hogy már volt egy tulajdonosa.Próbáld kevesebbért adni.Sok sikert.
2012. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

szia alkudni persze lehet belőle.százezer alatt nem hiszem hogy ugyanilyet láthattál.én is rágogliztam használtan is többszázezerért árulják.az enyém ráadásul nem használt.nemhogy a doboz és tartalma még a védőcsomagolás is sértetlen.teljesen olyan mintha a most emeltem volna le a bolt polcáról.

azzal tisztában vagyok hogy a lehetséges vevők köre elég szűk.mint már irtam is.de pont őket szeretném megtalálni.

2012. júl. 21. 20:10
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]

tessék egy a sok közül.ez a legdrágább amit találtam de 250ezernél olcsobbat nem.

2012. júl. 21. 20:15
 6/7 tegnapholnapma válasza:

Szia,

nem tudom, hogy állsz az edényekkel, de pl itt 31.000,-


[link]


vagy van 25.000,- ért is a Vaterán


[link]


Szóval én nem fűznék nagy reményeket a százezer feletti bevételhez, bocsánat.

2013. febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
EL NE ADD! Ezek nagyon szuper edények, én is ilyenben főzök! Hasznát veszed, hidd el!
2014. dec. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!