Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valami egyszerű süti receptek,...

Valami egyszerű süti receptek, amit el tudnék készíteni? (13l)

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon kísérletezgettem a konyhában, csak pudingot szoktam főzni, meg muffint tudok sütni.. esetleg tudnátok linkelni egyszerű süti recepteket, amit max 1 óra alatt el tudok készíteni? Előre is köszi!:)

2012. júl. 19. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá: bögrés süti receptek. Sokféle van és nagyon egyszerű. Potyogtathatsz bele vmi gyümit, diót vagy csokidarabokat.
2012. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt bőven elkészíted, baromi egyszerű és nagyon finom:

Hozzávalók:

1 tojás

2,5 dl tej

20 dkg cukor(4 evőkanál az kb 20 dkg)

25 dkg liszt

4 dkg kakkaópor

1 csomag sütőpor

ét vagy tej tortabevonó, bár jó akármilyen összetörhető csokoládé.



Ezeket egyszerűen összekevered, kivajazott, lisztezett tepsibe öntöd, beleszórod az apróra tört csokoládét és kb 30 perc alatt megsütöd.


Aztán ha megsült, kockára vágod és csokiöntettel megkened a sütik tetejét és valamivel megszórod, én őrölt mandulával szoktam, de lehet akár kókuszreszelék is, vagy ami tetszik.


A csokiöntet így készül:kb fél csomag ráma margarin kockát kis lábosba teszel, öntesz hozzá 2-3 kanál tejet, cukrozod, teszel bele egy evőkanál kakaóport és lassú tűzön megolvsztod, kikevered.kicsi rumaroma mehet bele ha van otthon.


A legegyszerűbb süti, de nagyon finom.Szerintem a browni egyik változata, csak egyszerűbb.

2012. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :))
2012. júl. 19. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb amit javasolni tudok az a kókuszgolyó, vagy kekszgolyó.A sütőt sem kell begyújtani hozzá.Keress a neten egy neked tetsző receptet:)

Ha mindenképp sütni akarsz akkor a csokis zabpelyhes kekszet ajánlom még mert az is nagyon egyszerű, nem kell habot verni, nyújtani, krémet kavarni, és mosogatni való sem nagyon marad utána.Én ezt szoktam csinálni, a srácok imádják:))

[link]

2012. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem egy muffintól nincs egyszerűbb süti! És úgy variálod, ahogy akarod! :)
2012. júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi.!:)
2012. júl. 21. 18:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Brownie, egyszerű és nagyszerű, én is ma csináltam, fincsi lett!

13L

2012. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!