Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell az iskolai menzás...

Hogyan kell az iskolai menzás ételeket elkészíteni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném megtanulni, hogy hogyan kell az iskolai menzás ételeket elkészíteni. Nekem nagyon ízlenek. Tudna nekem segíteni valaki, aki ebben jártas?
2007. aug. 20. 15:00
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia!Mire gondolsz pontosan? Én pl a menzás rizst imádom, azt tudom, hogyan kell elkészíteni. Végy csak és kizárólag B minőségű v. fajtájú v. jelzésű rizst, átmosás nélkül pirítsd meg kevés olajon, folyamatos kevergetés közben, és ha megpirult(kifehéredik), akkor kb kétszer annyi hideg vizet önts rá, mint a rizs. Lefedve főzd, lehetőleg olyan edényben, ami nem odaragadós. :)Látni fogod, ha kész!
2007. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd a konyhásnéniket... Azért lesznek olyanok, amilyenek, mert nagyon nagy mennyiségben készülnek. Szerintem az ilyen helyeken csak a kelt tésztákat tudják tisztességgel megcsinálni, annak tényleg az tesz jót, ha nagyon sokat csinálnak belőle. Pl. bukta, aranygaluska...
2007. szept. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
húú én inkább nem akarom tudni
2008. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7%
Végy egy hatalmas tálat, szedd elő az 1 hetes maradékokat, rántásnak pedig kapard fel a földről az odatapadt rágógumikat. Ezután adj hozzá 35 kg disznózsírt, öntözd meg napraforgóolajjal és jól rotyogtasd meg az egészet. Ha még nem elég sűrű, akkor add hozzá Mariska néni protézisét és haját.
2009. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenből a legolcsóbbat, húsból a lehető legkevesebbet.
2020. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!