Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki a krémesnek a krémének...

Valaki a krémesnek a krémének a receptét leírná (pudingal)?

Figyelt kérdés

a nagymamám pudingal szokta csinálni , én is szeretnék csinálni olyan krémet de nem tudom hogy hogyan kell a , tőle sem tudom megkérdezni, mert eppen nem elérhető és nem is a közelben lakik , nagyon messzze!

de visszatérve a témáranagyon sűrgősen kéne a recept! PUDINGAL


2012. júl. 16. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Veszel egy csomag vanília pudingot + fél liter tejet a boltban. Attól függ, hogy főzőset, vagy főzés nélkülit veszel-e, a zacsi hátuljára lépésről-lépésre rá van írva, hogyan kell elkészíteni!
2012. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

caak sima pudinggal soha nem lesz krémes krém.

az alábbiak szerint lehet krémes krémet készíteni pudinggal.

2 cs. van. puding, fél liter tej, 2 van. cukor. egy csipet só. ezt összefőzzük majd kihűtjük.

közben 20 deka porcukrot kikeverünk 25 deka rámával, és a kihűlt sűrű pudinggal összekeverjük. lehetőleg géppel.

ez egy masszív, de nagyon könnyű krém, amit a krémeslaprta kell kenni, majd a felkozkázott fedlapokat ráhelyezni.

2012. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!