Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nagyon szeretnék már valami...

Nagyon szeretnék már valami finomat enni, csak nem tudom mit. Valaki mond olyan ételeket ami finom? (leves, második) esetleg még italt is lehet írni hozzá. Valami különlegeset. Valaki mond?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Krumpli leves,Frankfurti leves,fasírtgolyó leves mind isteni :D

Második: zöldborsós tokány,töltött csirke :D

2012. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ó én a koleszos éveim alatt éreztem így magam sokszor. :) Én most készítettem palacsintát amúgy. Finom és gyorsan megvan.
2012. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
uhh én most vmi tésztaféleségetennék emg sajtmártással :P esetleg abba kis sonka :P
2012. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opalonyx válasza:
100%

igazi olasz nőtől a recept:

hozzavalok. olivaolaj, 1-2 gerezd fokhagyma, pár szem paradicsom(szedd le a héjját), zöld hegyes-erős paprika (ha öbbet teszel bele nyilván erősebb lesz a szószod), sok-sok. bazsalikom.esetleg oregano. tészta.


teflonos serpenyőben kis olivaolajon, kislángon megpirítod az apróra vágott v aprított fokhagymát. vigyazz odaeghet. ezután beleteszed a felkockázott paradicsomot meg a hegyges-erőst, addig sütögeted amig a paradicsom beszószosodik. nem sok idő. addig a tészta kifő. reszelt sajt esetleg parmesan.


olcsó, egyszerű. mennyei. olasz. próbáld ki! a kedvenc kajam!!

2012. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Köszi olasz nő, ezt én is kipróbálom :)

( sajtmártás amúgy is ritka, vagy kevés ( akkor is hulalaából) laktózérzékenység miatt...:/ )

2012. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

gyümölcskrémleves tejszínhabbal

pirosra sütött fűszeres krumpli baconba tekerc barackkal töltött csirkemell sajtmártásban

házi túrós-epres gombó tejfölös vaniliáscukros öntettel darált dió bundában

2012. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Aranyló, nagyi-féle újházi tyúkhúsleves

Galamb-pörkölt nokedlivel fokhagymás-tejfölös ubi-salival

Csirkemájjal töltött rántott szelet

Megkóstolnám az a Rákóczi-túróst, amit valaki az elmúlt napokban keresett

Egy nagy kosár vegyes gyümölcs

2012. júl. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ami a hétvégén volt, imádom: bakonyi betyáros sertésszelet (gombaszószban) mellette nokedli, plusz kovászos uborka.

Tegnap stefániavagdalt, rizibizi, házi vegyes vágott friss saláta.

gyümölcstortát sütöttem, és még fagyit is ettünk a hűtőből.

2012. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel hétvégén kő-kövön nem maradt, ma csinálok egy jó kis gazdag ragulevest pulykából, és sütök egy tepsi rizskochkot.
2012. júl. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!