Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit illik vinni kerti partyra?

Mit illik vinni kerti partyra?

Figyelt kérdés

Grillezés lesz, azt hiszem. Innivalót mindenképpen viszünk, de még valamit csak illene, de azt mondták magunkat vigyük.

Csak nekem az olyan nem oké, nem szeretek üres kézzel menni sehova.


2012. jún. 22. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Vigyetek 2 tégely jégkrémet, az mindenkinek jól esik ebben a melegben. :)
2012. jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Innivalón kívül esetleg valami sütit ...tiramisu,kókuszgolyó,muffi...vagy pogácsa
2012. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
*muffin
2012. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Egy csokor virág a háziasszonynak. Készíts salátákat, és vigyetek azt is. /görög saláta,sopszka saláta/
2012. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Saláta, fagyi, gyümölcssaláta,aprósüti
2012. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
50 km-re megyünk szóval a virág ebben a hőségben nem hiszem, de a jégkrém nagyon jó ötlet, köszi. Apró süti nekem is eszembe jutott, csak nem tudom h sós vagy édes lenne a jobb.
2012. jún. 22. 15:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Vigyél mini túros rudat.Hamar megvan és nagyon finom.Le írom a receptet.Félkiló túró,félkiló liszt,25dkg vaj,só.Össze gyúrod és megsütöd.
2012. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!