Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell a virslit megfőzni?

Hogy kell a virslit megfőzni?

Figyelt kérdés

Mennyi idő kell hozzá,és hogy hogy kell.

Mikróba is meglehet csinálni?



2012. jún. 22. 06:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Igazából nem kell szétfőzni, elég ha forrásban lévő vízbe teszed 1-2 percre hogy jól átforrósodjon. Mikróba szerintem macerásabb mint tűzhelyen, a mikróban csak úgy betéve meg szétreped, rosszabb esetben takaríthatod a mikrót is.
2012. jún. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jó oké köszi a segítséget :)
2012. jún. 22. 06:28
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

Lehet, hogy lesznek akik megköveznek:

kevéske sós vizet forralok, a bőrétől megfosztott virslit beledobom 1-2 percre, közben villával forgatom.Amikor már azt látom, hogy "dagad", akkor szedem is ki. Nem kell, hogy az a kevéske íze is kifőjjön belőle, ami esetleg "beleszorult". :)))

2012. jún. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

A virslit nem kell megfőzni, csak melegíteni, semmi nyers nincs benne.

Én be szoktam rakni a mikroba: a lényeg az hogy a tányéron ne érjenek össze a virslik és picit lejjebb kell venni a mikron a fokozatot.

2012. jún. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze azt tegyük hozzá hogy a műanyagbeles virslit kell héját levéve főzni a juhbelest nem!
2012. jún. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is mikróban szoktam "főzni". A lényeg hogy mélytányérba tedd be és tegyél alá egy kevés vizet. Így tuti nem robban szét és egy perc alatt kész van.
2012. jún. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
én forrástól számított 3 percig szoktam főzni, de sokat szerint bele kell dobni a hideg vízbe, és mire felforr, már jó. Próbáld ki, hogyan szereted jobban.
2012. jún. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Forró víz, 1-2 perc melegítés, a mai virsliknek bőven elég.van olyan 4 db-os fóliázott, amit együtt a csomagolóanyaggal kell belehelyezni a forró vízbe 1-2 percre. nem mondom, hogy ez a kedvencem, de néha vesz a férjem...

egészben, bevagdalva is próbáltam már némelyiket megsütni, de kifordul önmagából, szóval gagyi.

mikróval is próbálkoztam, de úgy összeaszott szegény, hogy

dupla szemüveggel néztem, hol is van a virsli...:)

2012. jún. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Szóval Kedves Kérdező!

Választék van, lehet próbálkozni a módszerekkel, aztán majd kialakul a saját verziód is.

Egy biztos: akár mikró, akár gázon:1-2 percnél több biztosan nem kell!!!!

2012. jún. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Én juhbeles virslit szoktam venni,és forrásban lévő vízben kb 2-3 percig főzöm.
2012. jún. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!