Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jó bevált borsókrémleves recept?

Jó bevált borsókrémleves recept?

Figyelt kérdés
Első probálkozás. Internetes likektől kíméljetek. Én is tudom a google-t használni
2012. máj. 31. 13:25
 1/4 anonim válasza:
Én úgy szoktam, hogy teszek sok-sok borsót egy fazékba (néha 1-2 krumplit, sárgarépát, 1 vöröshagymát apróra szeletelve), öntök rá annyi vizet, hogy ellepje és megfőzöm. Majd ha megfőtt, akkor botmixerrel összeturmixolom. Öntök hozzá vizet, és amikor forr, dobok bele egy leveskockát, ételízesítőt, kevés őrölt borsot, és főzőtejszínnel sűrítem. Hidegen-melegen is tök fincsi, ez a kedvenc levesem:D
2012. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Majd holnap kipróbálom. Ott a rengeteg friss borsónk és gondoltam megkostolom :D
2012. jún. 3. 20:25
 3/4 anonim válasza:
Szívesen! Hmm, hát abból biztos nagyon fincsi lesz! Én eddig csak fagyasztottból készítettem. De a friss borsóból, zöldségekből a sima borsó leves is isteni:) Jó főzőcskézést!
2012. jún. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D Meglesz :D
2012. jún. 4. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!