Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Somlói galuskához milyen...

Somlói galuskához milyen főétel illik?

Figyelt kérdés

2012. máj. 18. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Ez egy olyan desszert, amit nem tartalmasabb leves után esznek, hanem pl: rántott hús, vagy bármilyen hús étel után.
2012. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Gombhoz a kabátot.

Én bármi után felfalnám egy pohárka tokajival leöblítve!

Aztán jöhet a kávé!

2012. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

El tudom képzelni egy adag babgulyás után (füstölt csülökkel), vagy egy marhából készült gulyásleves után.


Tehát olyan leves után, amit egyébként egytálételként szoktunk enni, hogy ha más nincs, az is elég.

2012. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bármilyen főétel után illik desszertként a somlói galuska.

pl valamilyen krémleves (spárga, brokoli, hagymaleves)utána valamilyen húsos második, sült, rántott, szaftos hús vagy akármi, hazzá illő körettel körettel ízlés szerint.

2012. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Mivel a somlói azért valamilyen szinten sütemény, és nem olyan "valódi étel jellegű" mint mondjuk az arany galuska, én is rendes étel pl. rántott hús, vagy pörkölt (rizzsel, nem tésztával) vagy tartalmas leves (nem zöldség leves, mert az nem lakat jól) után adnám :)
2012. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mustafa33 ***** válasza:
100%
Sült libacomb után.
2012. máj. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!