Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek milyen krém illik...

Szerintetek milyen krém illik a tortámhoz?

Figyelt kérdés
Csináltam 1 diós torta alapot, csak nem tudom, h milyen krém lenne jó bele. Gondoltam kávékrémre, de nincs tejszínem. Tudtok vmi jó receptet?

2012. máj. 18. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Csoki pudinggal is finom lenne, ha a rétegek közé raknál meggy befőttet.
2012. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

csináhatsz kávés krémet tejszín nélkül is.

4 deci tejet 5 ek. liszttel habverővel keverj simára és főzd fel, utána hűtsd ki.20 deka vajat/rámát 20 deka porcukorral keverj simára, majd a tejes masszával is keverd habosra.(ha lehet géppel ) ezt az alapot lehet ízesíteni rummal, kávéval, kakaóval, citrommal , stb.

2012. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
** csinálhatsz :)
2012. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A diós laphoz a legtutibb a vanília krém.

2 cs vanília pudingpor

20 dkg cukor

4 cs vaníliás cukor

8 dl tej

4 db tojás sárgája

20 dkg rama margarin vagy vaj


A krémhez a hozzávalóból (kivéve a margarin) sűrű krémet főzünk,kihűtjük és a 15 dkg margarinnal jól kikavarjuk.

2012. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Eszterházy jellegű is lehet belőle: 2 dl tejet 1 dl kávéval és pár ek. liszttel felfőzöd. Ha kihűlt, 3 tojássárgáját és 15 dkg margarint keverj ki 15 dkg cukorral és keverd bele a kávés krémet.
2012. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!