Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok nekem gyorsan segíten...

Tudnátok nekem gyorsan segíteni, hogy miket csomagolhatnék? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Most derült ki, hogy a férjem hétvégén indul külföldre dolgozni, és szeretnék neki kajákat csomagolni, ami jó sokáig eláll (több hétre megy, jó lenne minél tovább elálló kajákat csomagolni)

Remélem hűtő lesz ott, az út olyan 12 óra lesz (addig nem tud hűteni), nem konzervekre és szalámikra gondolok, ezek meglesznek, hanem pld. fasírt, sült hús stb. Ha valami különlegesebb kaját tudtok, akkor légyszi recepttel együtt. SOS lenne, MINDENKIT FELPONTOZOK, köszönöm!


2012. máj. 10. 15:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

még az üveges lecsó is eszembe jutott, azt is tehetsz 1-2 üveggel.

előző voltam.

2012. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Pfffffuuuu csajok (és fiúk:)), NAGYON KÖSZÖNÖM MINDENKINEK!!!

Jót mosolyogtam azon, hogy írjam le neki a recepteket :) Ismernetek kellene Őt hozzá :) De lehet, hogy szerelmetes levél helyett (mellett) kap pár egyszerű kaja recit is :) Bár tojásrántottában verhetetlen, a világ legjobb rántottáját Ő csinálja!

2012. máj. 10. 16:00
 13/16 A kérdező kommentje:
Zöldeket nyomtam! :)
2012. máj. 10. 16:02
 14/16 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, h már írták korábban, de nálunk a rántott hús, a sült oldalas és a fasít az utazós kaja. Egy sem romlandó annyira, h ne bírjon ki fél napot hűtés nélkül, és utána is eláll.
2012. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%
kulfoldon nincs kozert vagy etterem?
2012. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amik nekem eszembe jutottak

- sült oldalas (mi sok fokhagymával sütjük, a zsírja utána isteni)

- kolbásszal töltött karaj (kenyérre, szendvicsnek, vagy fő fogásnak is jó)

- sült kolbász/hurka

- az elmaradhatatlan fasírt :)


Az fincsi az útra csomagolt szendvicsbe is :)

2012. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!