Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Anyák napi "menü". Így jó lesz?

Anyák napi "menü". Így jó lesz?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy anyák napján meglepem anyukámat egy finom ebéddel. Előételen/levesen még nem gondolkodtam, de főételnek ananászos-kukoricás csirkére gondoltam, sonkával de kell hozzá Knorr Carbonara spagetti Rafinéria alap is. Desszertnek Gundel palacsinta, esetleg muffin??
2012. ápr. 25. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Én a Gundel palacsinta mellett vagyok. Leves meg húsleves lehetne, fokhagyma szósz, a főtt húshoz.
2012. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

gyümölcskrémleves piritott dióval

ananászos-kukoricás rizs csirkével

túrós palacsinta áfonyaöntettel,natur kakaóporral meghintve

2012. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj valami krémlevest, előételt nem tudom milyen sűrűn szoktatok, és egyáltalán kell-e.

A Gundel palacsinta jó, szerintem a muffin helyett akkor már inkább egy pár falat apró pogácsa, vagy sajtos rúd.

A 2. válaszoló összeállítása jól hangzik és megfontolandó!

2012. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha gyümölcsös a főétel, akkor semmiképp nem adnék gyümölcslevest
2012. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, amit írtál, de a Knorr alapmérget felejtsd el. :)
2012. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra talán senki sem gondolt, hogy a menűben legyen olyan fogás, ami édesanyád kedvence, hisz neki szeretnél örömet okozni. Vagy a felsoroltak közül valamelyik már az ? Lehetne a desszert a kedvence.
2012. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az ananászos csirkét imádja, de a Gundel palacsintát is szereti, ezért gondoltam ezekre :)
2012. ápr. 26. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!