Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit egyek Nagypénteken?

Mit egyek Nagypénteken?

Figyelt kérdés

Milyen ételeket ajánlotok?

(húsmentes)


2012. ápr. 6. 09:19
1 2 3
 11/24 doboszoli ***** válasza:
Miért kell húsmentes?
2012. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Van aki tartja a nagyböjtöt, azért nem eszik húst ezen a napon.
2012. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! :) Végül rántott sajt, rizs és saláta lett... Meglepő mennyi ételt lehet hús nélkül elkészíteni, csak épp fel sem tűnik.
2012. ápr. 6. 17:44
 14/24 doboszoli ***** válasza:

Poén kérdés volt. Term. tudom, hogy "tilos" a hús, és a felnőttek háromszor étkezhetnek, ebből egyszer jóllakásig, az egyházi szabályok szerint.

Apám, 73 éves, olyan "modern hívő". Tegnap eljöt, és közölte, hogy nagypéntek lévén nem eszik húst, de vinne egy kis tepertős zsírt, zsíroskenyérnek..DD)

2012. ápr. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 doboszoli ***** válasza:
Bocs, az "eljött"-ből egy T-t elspóroltam.
2012. ápr. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

a tepertős zsíros kenyér sem rossssssz :D

Ő már rutinos volt ezek szerint :)


Békés Húsvétot!

2012. ápr. 7. 09:09
 17/24 anonim ***** válasza:
59%
9.27-es. Pénteken is bableves, és most megint? Ma szombaton a sonka levében ismét bableves? Tudod a megkóstol kérdés szerint.
2012. ápr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
58%

OFF


Húsvét alkalmából köszönöm mindenkinek, aki lepontozott. Azt hiszem tényleg itt az ideje itthagyni egy ilyen helyet, ahol egy teljesen szubjektív válaszért képes valaki lepontozni. Aki megtette szégyellje magát, aki nem azoknak további jó fórumozást kívánok. Én már nem látom tovább értelmét. Befejeztem.

2012. ápr. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
58%

Ne add fel!!!! Valóban sokszor vérig sértenek bennünket, de szabad velük törődni.

A 80 %-os "úrihölgynek" vagy "úriembernek" ez a passzója...de sajnos vannak még egy páran.csupa finomlelkű emberek...:(.ha az vagy , akire gondolok, számomra mindig hasznos volt a válaszod,mindenkinek segítőkészen, legjobb tudásod szerint válaszoltál.

Szegényebb lenne az oldal hasznos válaszaid nélkül.

Nekem ez a véleményem, és nyugodtan le lehet pontozni, akinek más...

2012. ápr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
*** nem szabad velük törődni!
2012. ápr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!