Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek mit egyek ha...

Szerintetek mit egyek ha nincs itthon semmi kaja?

Figyelt kérdés

11L.

Még egy szelet kenyér sincs.:((

Ezeket találtam a hűtőben:2 doboz tej, egy-két doboz lekvár, margarin,pizzakrém (ja de nincsen hozzá alap anyag hogy pizzát csináljak;(), csípős arany, sajt...

Kb ennyi van itthon..#_#

És ezekből kéne valamit kihozni!!


2012. jan. 23. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Nincs egy kis pénzed hogy elmenj a boltba amíg a szüleid hazaérnek?

A sajtot végül is meg tudod enni, ha van otthon gyümölcs, akkor csinálhatsz a tejjel együtt turmixot, az is eltelít.

Remélem találsz valamit :)

2012. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

És nem tudsz lemenni egy boltba venni egy kenyeret?

Vagy nincs tészta, esetleg rizs otthon? Ha van tészta, akkor főzzél ki azt, s tegyél rá lekvárt, ha rizs van, akkor azt meg megeheted pizzakrémmel és sajttal.

Ha tényleg semmi más nincs otthon és boltba se tudsz elmenni, akkor egyél magába lekvárt vagy sajtot. Én szoktam.

2012. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%

méghogy nincs semmi kaja. de kifért egy sorba azért. ...

rágjad a körmöd, vagy menj boltba.

2012. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

bocicsoki2

Amúgy meg tényleg nincsen itthon kevés kaja..

De ezek mind olyanok amiből nem lehet semmit kihozni..

De mindegy!!

2012. jan. 23. 14:29
 5/11 anonim ***** válasza:
5%
És a boltban voltál kisanyám? Mert azt nem mondtad. Vagy most csak panaszkodni akartál?
2012. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

bocicsoki2

Nem voltam boltban mert pénzem se lett volna rá!!

És nem akarok panaszkodni!

Mert a gyakori kérdések az nem azért van hanem azért hogy segítséget kérjünk!! Vagy segítséget adjunk!

Én most csak egy egyszerű segítséget kértem és ennyi!!

De én mivel nem vagyok az a nagyon veszekedős típus ezért nem szeretném folytatni ezt a vitát!!

2012. jan. 23. 15:12
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Ezekből a kajákból nem lagyon tudsz kihozni semmit. Nem tudom miért alakult ez ma így, de legközelebb kicsit gondolkodj előre. Ha tudod, hogy magad leszel másnap, és valami vacsit kell készítened, vagy előre vásároljatok be, vagy legyen nálad pénz. ( nem szekálni akartalak, nem azért írtam, de pl. én nem tudok elmenni itthonról, és ha úgy alakul, hogy egyedül vagyok, akkor előtte nap megveszi a családom azt, ami másnapra kellhet)
2012. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

egy pohár tej lekvárral

nincs müzli, rizs kétszersült vagy valami?

vagy krumpli? nézz körül hátha

2012. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nyugodtan menj át a szomszédba, kérj kölcsönbe 2 szelet kenyeret. Biztosan adnak, és majd holnap megadjátok nekik. Előfordul az ilyesmi esetenként, majd a mamáddal együtt máskor jobban odafigyeltek.
2012. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Mit meg képesek a kedves válaszolók szívatni egy kislányt -.-" rohadtul nem az ő dolga lenne még a kajájáról gondoskodni, megnézném a szüleit is :( de tényleg max a tésztát tudnám javasolni, nézd meg konyhaszekrényben, hogy nincs-e száraztészta. H az kifőzöd, sajttal egész jó vagy lekvárral... ideiglenesen :S
2012. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!