Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » "Különleges" torták?

"Különleges" torták?

Figyelt kérdés
Nem sokára már 1 hónap sincs vissza és közeleg a szülinapom és már kicsit ráuntam hogy mindig ugyanazok a torták vannak családon belül mindenkinek minden évben. Ezúttal vmi újat szeretnék,ami nem mézes,nem túrós de viszont van benne gyümi. Mindegy milyen. Lényeg hogy úgymond különleges legyen. Nem számít milyen macerás az elkészítése mert úgy is rendelném. :) A tortának a nevére vagyok kíváncsi és ezáltal a fotójára hogy utána tudjak nézni neten hogy hogyan néz ki. Sok választ várok,hiszen a válaszokból ezúttal sose elég :)
2012. márc. 31. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
inkább menj el egy jó cukiba éskezd végigkostolni ami kinézetre tetszik. Ha fotókat küöldünk úgyse tudod milyen az íze.
2012. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha fotókat küldtök illetve a tortának a nevét leírjátok abból tényleg nem fogom tudni hogy milyen az íze,de viszont utána tudok olvasni hogy mik az összetevők és ebből nagyjából eltudom dönteni hogy körülbelül milyen lehet. Ezért is kértem úgymond linkeket avagy torta neveket. Arról meg szó sincs hogy lusta vagyok neten keresgélni,mert keresgélek de kíváncsi vagyok hátha vki tud újat mondani.
2012. márc. 31. 10:30
 3/10 anonim ***** válasza:
[link] nem tudom ez nekem mindig bevált
2012. márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm de a kávés nem annyira bejövős.
2012. márc. 31. 11:00
 5/10 anonim válasza:
[link] :)
2012. márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez istenien néz ki utolsó :)
2012. márc. 31. 11:16
 7/10 anonim ***** válasza:
www.szuletesnapitortak.hu oldalon is körül nézhetsz.
2012. márc. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

a tavalyi pedig a Kecskeméti barackos kölestorta


válaszd valamelyik országtortát

nekem a pándi a kedvencem közülük

ezek elkészítése elég macerás - nem szoktunk kiugrani a bőrünkből ha ilyet rendelnek

2012. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 doboszoli ***** válasza:
Nézd meg a lánykám honlapját, ha valamelyik megtetszik szívesen segít, ha a szülőapjára hivatkozol. dobostorta.mindenkilapja.hu(remélem nem törlik)
2012. ápr. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon jókat küldtetek köszönöm :)
2012. ápr. 2. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!