Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A gyógyszertárban kapható...

A gyógyszertárban kapható szódabikarbóna ugyanaz mint a boltban kapható? Tehát mindkettő használható sütés-főzéshez?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Ugyan az, csak a gyógyszertárban nagyobb kiszerelésben kapható.
2012. márc. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, mert van külön olyan, hogy étkezési szódabikarbóna! Kérdezd meg a patikust, hogy az milyen fajta, mondd el neki, hogy mire kellene.
2012. márc. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan az !!!
2012. márc. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az egyik webáruház ezt írja az ismertetőben:


"Fontos! Az általunk árult szódabikarbóna nem étkezési szódabikarbóna. Emberi fogyasztásra, pl. emésztési zavarok enyhítésére nem ajánlott."


Ezért ajánlott megkérdezni a patikust.

2012. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A gyógyszertári tisztább, 100%-os.

A bolti 99%-os, legalábbis az a márka, amit én vettem.

Amit sok helyen a neten hirdetnek takarításra, az még "koszosabb", de ezt mindig hozzá is írják, hogy mire való.

Tehát étkezésre a patikás és a közérti használható, + a neten ha ezt írják hozzá.


Patikushoz én már az életben nem fordulok ezért, három gyógyszertárban három féle képpen álltak a dologhoz és kettőben hülyeségeket beszéltek...(Az elsőben azt mondták hogy csak receptre adják, a másodikban azt, hogy ki sem adható(meg hogy káros), a harmadikban szó nélkül adtak 2x200g-ot és még kedvezményt is kaptam.)

2012. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt én is tapasztaltam, más egyéb szerekkel is van így, amik szerintem tök ártalmatlanok, viszont nagyon olcsók, és szuperül használhatók akár tisztításra, akár egészségmegőrzésre, kezdik szépen lassan betiltani őket, lassan már gyógynövényt se lehet majd venni. De van néhány patika, ahol egyelőre még kiadják ezeket, vagy csak figyelmeztetnek mellé, na onnan fel lehet tankolni egy időre. Aki nem dől be a reklámoknak, lassan azok is rá lesznek késznyerítve a drága bolti műanyag sz@rokra.
2012. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!