Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mákos sütit szeretnénk csináln...

Mákos sütit szeretnénk csinálni! De olyant amiben nem kell 2-3 cs mák. Ismertek ilyent?

Figyelt kérdés
Spórolás végett szeretnénk olyant csinálni.Bögrés mákost már unjuk ezért légyszi ezt ne írjátok%Köszönöm elöre is!A.
2012. márc. 13. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

mákos guba! vagy flódnit

[link]

én a flódnit megoldottam már pénztárcakímélő módon is,igaz úgy már nem flódni,de jó ötleteket adott!!!

2012. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első vagyok,ha tetszik az ötlet,a tésztát kend meg baracklekvárral(ha nincs az se baj)arra máktölteléket kenj,rá párolt alma,és cukorral felvert tojásfehérjét kenj a tetejére és süsd rá :P
2012. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

és nézegesd meg hátha itt is megtetszik valami :)

2012. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én ezt nagyon szeretem, igaz, hogy ebbe meg gyümölcs kell, de nem feltétlenül barack, lehet meggyel is (üveges), mi szeretjük, a tésztának nagyon finom íze van.

2012. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meggyes-mákos pite. Én egy csomag mákot szoktam használni hozzá és az bőven elég. ( ugyanaz, mint az almás pite receptje, csak alma helyett mákot és meggyet rakok bele)
2012. márc. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!