Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pár óra múlva jön a barátom...

Pár óra múlva jön a barátom és szeretném meglepni vmi vacsival. Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés

Van azért néhány apróság.

1. Nem vagyok vmi nagy konyhatündér. Mondhatni, hogy nem tudok főzni. Szóval vmi olyat szeretnék, amit egy kezdő is meg tud csinálni, gyorsan kész és finom:)

2. Nem tartok túl sok mindent itthon, csak nagyon nagyon alap dolgok vannak, így el kell mennem bevásárolni is. Viszont csóró egyetemistaként nem tudom rááldozni a teljes havi pénzem:D Úgyhogy lehetőleg olyat ötleteket várok, amit viszonylag gazdaságosan meg lehet úszni:)


2012. márc. 9. 18:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
jó ötlet az utolsó válaszadó receptje, annyi még hogy én tennék abba a zacskóba 1 fej hagymát is :)
2012. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sosem fogjuk megtudni, hogy tegnap mi lett a vacsijuk, és hogyan sikerült?
2012. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hali! Köszönöm a válaszokat:)

Végül paradicsomos-mozzarellás csirkemellet sütöttem salátával és sültkrumplival:)

Kicsit talán túl sok lett a bazsalikom, de finom lett, elfogyott az összes:)


Az ötleteket pedig félrerakom a következő találkozókra;)

2012. márc. 11. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!